Spotkanie informacyjne dotyczące stypendiów Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych Wydziału Zarządzania UW na spotkanie informacyjne z koordynatorem programu Fulbrighta, podczas którego zostanie przedstawiona oferta programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.

Spotkanie odbędzie się 23 stycznia 2019 r. w godz. 10.00-11.00, w sali B104 Wydziału Zarządzania UW.
Gościem specjalnym będzie Pani prof. Eliza Przeździecka ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, absolwentka programu Fulbrighta, która opowie o swoich doświadczeniach związanych ze stypendium.

Przedstawione zostaną następujące programy:

• Graduate Student Award - dla studentów i absolwentów!
    Dla osób zainteresowanych rozpoczęciem studiów magisterskich lub doktoranckich w USA, które wiedzą, dlaczego chcą studiować właśnie w USA i potrafią przekonać Komisję, że pobyt w amerykańskiej uczelni świetnie wpisuje się w ich plany naukowe lub zawodowe, po powrocie od Polski.
    Finansowanie: do 47 000 USD na pierwszy rok akademicki, z możliwością przedłużenia na drugi rok studiów. Więcej na ten temat: https://fulbright.edu.pl/graduate-student-award/

• Junior Research Award - dla doktorantów!
    Dla doktorantów zainteresowanych prowadzeniem badań w USA, związanych z rozprawą doktorską, którzy mają przemyślane, merytoryczne pomysły na badania oraz potrafią uzasadnić, że powinny zostać zrealizowane w USA.
    Finansowanie: stypendium miesięczne plus jednorazowe dodatki. Więcej na ten temat: https://fulbright.edu.pl/junior-award/

• Senior Award - dla pracowników naukowych!
    Dla pracowników naukowych posiadających tytuł doktora, zainteresowanych prowadzeniem badań lub badań i wykładów w USA, potrafiących uzasadnić, dlaczego ich projekt badawczy powinien zostać tam zrealizowany.
    Finansowanie: stypendium miesięczne plus jednorazowe dodatki. Więcej na ten temat: https://fulbright.edu.pl/senior-award/

Serdecznie zapraszamy!

Uroczystość ukończenia studiów 2022

15 lipca 2022 r. odbędzie się uroczysta gala z wręczeniem pamiątkowych listów gratulacyjnych absolwentom studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych WZ UW. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

Nowa książka dra Mateusza Gajdy

Z przyjemnością informujemy, że dr Mateusz Gajda wydał nową książkę pt. „Przemoc w pracy. Środki ochrony prawnej i metody przeciwdziałania”. Autor poddaje analizie przepisy polskiego prawa związane z przeciwdziałaniem przemocy w pracy, a także podaje liczne praktyczne porady dla pracodawców zainteresowanych podjęciem walki z przemocą w miejscu zatrudnienia.

Obejrzyj tutoriale i aplikuj na studia z łatwością!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami rekrutacyjnymi, przygotowanymi przez Biuro ds. Rekrutacji UW.
Przedstawiamy cztery tutoriale, które w prosty i czytelny sposób omawiają ścieżkę rekrutacji na studia – od założenia konta w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów UW po złożenie wymaganych dokumentów.

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy przygotowuje Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”

Uniwersytet Warszawski został oceniony jako najlepsza uczelnia akademicka w Polsce – według najnowszego rankingu „Perspektyw”. Uzyskaliśmy wskaźnik  rankingowy na poziomie 100 procent, natomiast  drugą pozycję zajął Uniwersytet Jagielloński ze wskaźnikiem - 99,4 procent. Na trzeciej pozycji uplasowała się Politechnika Warszawska (wskaźnik - 84 proc.). Czwarte miejsce ex aequo zajęły Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.

XVII Konkurs Project Master

Zapraszamy do udziału w XVII Edycji Konkursu Project Master na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską w dziedzinie zarządzania projektami.

Zapraszamy na gościnny wykład dot. venture capital relations

Zapraszamy na wykład otwarty prof. A. Tatarynowicza z Singapore Management University (SMU) pt. „Research at the Intersection of Venture Capital Relations and Interorganizational Networks” w dniu 29 czerwca w godz. 11.30-13.00 w Sali A 207.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dziekan WZ UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dr Laura Zoboli nagrodzona stypendium Marii Skłodowskiej-Curie

Z radością informujemy, że dr Laura Zoboli z Samodzielnego Zakładu Europejskiego Prawa Gospodarczego WZ UW została nagrodzona prestiżowym stypendium Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA) Komisji Europejskiej.

Zapraszamy na konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”

Zapraszamy na współorganizowaną przez WZ UW VIII Konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”, która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2022 we Wrocławiu, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Warsztaty z procesu badawczego dla Urzędu m.st. Warszawy

Na WZ UW trwa cykl warsztatów dotyczących procesu badawczego i analizy danych w ramach projektu prowadzonego z Urzędem m.st. Warszawy. Celem warsztatów jest szybka diagnoza problemów miasta i tworzenie skutecznych rekomendacji ich rozwiązania.

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji

Zapraszamy do udziału w VIII ogólnopolskim konkursie im. prof. Romana Głowackiego, na najlepszą pracę magisterską/licencjacką z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji.

Trwa rekrutacja na studia. Wybierz kierunek dla siebie!

Trwa rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, a takze do programu International Business Program, Global MBA, Master in Food Systems oraz Executive MBA.

EFMD Global
EQUIS1