Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Termin składania aplikacji upływa 23 września 2014 roku. Więcej informacji znajduje się w załączniku - do pobrania tutaj.

Pierwsze miejsce studiów Wydziału Zarządzania UW w rankingu Perspektywy 2021

Z radością i dumą informujemy o sukcesie Wydziału Zarządzania UW w tegorocznym Rankingu Kierunków Studiów „Perspektywy”. W grupie kierunków ekonomicznych, w kategorii „Zarządzanie”, studia prowadzone przez Wydział Zarządzania UW zostały uznane za najlepsze w Polsce, uzyskując maksymalną liczbę 100. punktów. Najwyższe podium nasz Wydział dzieli z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie. Kolejne pozycje zajęły: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie i Politechnika Gdańska.

Zwycięstwo Studentów WZ UW w Konkursie na najlepszy projekt społeczny

z radością i dumą informujemy, że projekt społeczny o nazwie Dziadkowie Biznesu, realizowany przez Studentów Wydziału Zarządzania UW, uzyskał pierwsze miejsce w konkursie Zwolnieni z Teorii. Złote Wilki w kategorii Reklama Społeczna otrzymał zespół w składzie: Oliwia Szataniak, Julia Czumaj, Julia Kużelewska, Filip Zapora, Zofia Mańczuk oraz Jan Bawolik.

Gratulacje dla studentki WZ UW, pani Karoliny Czyżnikowskiej

Z dumą informujemy, że pani Karolina Czyżnikowska – studentka licencjackich studiów stacjonarnych na kierunku Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia Wydziału Zarządzania UW, będąca członkiem Studenckiego Koła Naukowego Nowoczesnej Bankowości "FinTech", wystąpiła z komentarzem nt. Krajowego Programu Odbudowy w czasie Europejskiego Kongresu Finansowego, który odbył się 14 czerwca 2021, Online.

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Państwo, (aktualizacja z 14 marca 2021 r.)

publikujemy aktualne informacje dotyczące organizacji życia akademickiego w Uniwersytecie Warszawskim oraz na Wydziale Zarządzania UW, które  mają związek z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW. Uprzejmie prosimy wspólnotę naszego Wydziału o zapoznanie się z treścią ogłoszeń.

Życzymy optymizmu i zdrowia!

Nowe:
Od 15 marca Biblioteka WZ UW zostaje zamknięta. Zbiory Biblioteki WZ nadal będą udostępniane poprzez bazę SDE.WZ.UW

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego – koordynatora projektów w Centrum Przedsiębiorczości (1/2 etatu)

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego – koordynatora projektów w Centrum Przedsiębiorczości (1/2 etatu). Termin składania aplikacji upływa 31 sierpnia 2021 r. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Rekrutacja na wyjazd w semestrze letnim 2022 do UNF, Jacksonville, Floryda, USA

przed Wami wyjątkowa okazja studiowania na naszej partnerskiej uczelni, University of North Florida, położonej w Jacksonville na słonecznej Florydzie. Zapraszamy do składania dokumentów - oferta i czas ograniczony (miejsca: 2), deadline przesłania dokumentów: 20 sierpnia 2021, godz. 12:00. Więcej informacji o wymianie, potencjalnych wydatkach i UNF - tutaj

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania na podstawie umowy o pracę na czas określony. Termin składania aplikacji upływa 10 września 2021 r. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Systemów Informacyjnych Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Systemów Informacyjnych Zarządzania na podstawie umowy o pracę na czas określony. Termin składania aplikacji upływa 5 września 2021 r. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Prawnych Problemów Administracji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Prawnych Problemów Administracji i Zarządzania na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w grupie badawczo-dydaktycznej. Termin składania aplikacji upływa 10 września 2021 r. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Teorii Organizacji i Zarządzania na podstawie umowy o pracę. Termin składania aplikacji upływa 2 lipca 2021 r. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Ważna informacja dla użytkowników poczty GroupWise

W związku ze zmianą serwera pocztowego WZUW w dniu 31.05.2021 zmianie ulegają ustawienia poczty wychodzącej i przychodzącej w programach klientów pocztowych (takich jak Outlook, Thunderbird itp.) oraz w programach/platformach pozwalających integrować skrzynki pocztowe (jak Gmail). Aby zachować możliwość wysyłania maili z tych programów, należy wprowadzić poniżej wskazane zmiany w ich konfiguracji.

EFMD Global
EQUIS1