Sekcja Siatkówki Wydziału Zarządzania UW

Uprzejmie informujemy, że Sekcja Siatkówki Studentów i Pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wznawia swoją działalność po wakacjach. Treningi będą się odbywały w każdy poniedziałek, środę i piątek od 15.09.2014 r. włącznie.

Szczegółowych informacji udziela doc. dr Nikodem Grzenkowicz.

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Państwo, (aktualizacja z 14 marca 2021 r.)

publikujemy aktualne informacje dotyczące organizacji życia akademickiego w Uniwersytecie Warszawskim oraz na Wydziale Zarządzania UW, które  mają związek z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW. Uprzejmie prosimy wspólnotę naszego Wydziału o zapoznanie się z treścią ogłoszeń.

Życzymy optymizmu i zdrowia!

Nowe:
Od 15 marca Biblioteka WZ UW zostaje zamknięta. Zbiory Biblioteki WZ nadal będą udostępniane poprzez bazę SDE.WZ.UW

Seminarium pt. „Czy nadchodzi rewolucja w podatkach?”

serdecznie zapraszamy na seminarium pt. „Czy nadchodzi rewolucja w podatkach?”, które odbędzie się 11 maja 2021 roku o godz. 17:00 na platformie Zoom. Wprowadzenie przedstawi dr Jarosław Janecki (Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej), komentarz wygłosi dr Paweł Dąbek (Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie).

Konferencja: "Nowy Ład - szanse i zagrożenia dla polskich pracodawców"

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz kancelaria C&C Chakowski & Ciszek zapraszają do udziału w konferencji "Nowy Ład – szanse i zagrożenia dla polskich pracodawców", która odbędzie się 27 maja 2021 r., w formule online. Program wystąpień i szczegóły dotyczace rejestracji są dostępne od adresem:

www.newdeal.com.pl

Sukcesy Wydziału Zarządzania w Rankingu Eduniversal Best Masters 2021

Wydział Zarządzania UW od wielu lat bierze udział  międzynarodowym Rankingu kierunków studiów Eduniversal Best Masters, zajmując w nim czołowe lokaty. W badaniu uczestniczy łącznie 5500 programów nauczania, oferowanych przez uczelnie ze 154 krajów na całym świecie. W najnowszym Rankingu Eduniversal Best Masters 2021, studia prowadzone przez Wydział Zarządzania UW zajęły następujące miejsca:

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego – koordynatora projektów w Centrum Przedsiębiorczości (1/2 etatu)

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego – koordynatora projektów w Centrum Przedsiębiorczości (1/2 etatu). Termin składania aplikacji upływa 18 maja 2021 r. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. Public Relations Wydziału Zarządzania UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. Public Relations. Termin składania aplikacji upływa 30 maja 2021 r. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. komunikacji marketingowej Wydziału Zarządzania UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. komunikacji marketingowej Wydziału Zarządzania UW. Termin składania aplikacji upływa 30 kwietnia 2021 r. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Konkurs na zatrudnienie zastępcy kierownika w Bibliotece Wydziału Zarządzania UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie zastępcy kierownika w Bibliotece Wydziału Zarządzania UW. Termin składania aplikacji upływa 21 maja 2021 r.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Konkurs na zatrudnienie stypendysty

Ogłoszono konkurs na zatrudnienie stypendysty w projekcie NCN GRIEG - EquAl in ReacHing AspiRaTions.

Termin składania ofert upływa 30 kwietnia 2021 roku; aplikacje należy wysyłać na adres: j.tyrowicz@uw.edu.pl

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Warsztaty dla Studentów UW: Mediacja od A do Z

Studenci Uniwersytetu Warszawskiego mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach pt.: Mediacja od A do Z, które odbędą się trzydniowym cyklu zajęć online, w terminach: 12, 19 i 26 maja, w godz. 11.30-13.00. Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o zgłoszenie chęci uczestnictwa do 10 maja 2021 r. na adres: mediacje@uw.edu.pl

Dzień Otwarty UW; 24 kwietnia - sobota

Drodzy Kandydaci na studia,

serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty na Uniwersytecie Warszawskim, który odbędzie się 24 kwietnia (w sobotę) w godzinach 10.00 -16.00, na platformie dzienotwarty.uw.edu.pl. Kandydaci na studia będą mogli m.in. poznać ofertę edukacyjną Wydziału Zarządzania i zasady rekrutacji na nasze studia. Wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w spotkaniu, proszeni są o wypełnienie formularza rejestracyjnego, do którego prowadzi ten link: https://dzienotwarty.uw.edu.pl/rejestracja.

Reakredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

z przyjemnością informujemy, że Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zakończył proces ponownej akredytacji EQUIS, potwierdzający i promujący wysoką jakość edukacji i prowadzonych badań naukowych w najlepszych szkołach biznesu na świecie.

EFMD Global
EQUIS1