Konkursy o Nagrodę Prezesa NBP

Uprzejmie informujemy o możliwości wzięcia udziału w Konkursach o Nagrodę Prezesa NBP.

XIII edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych, skierowana jest do autorów prac magisterskich obronionych od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 r. na uczelniach w Polsce.

Autorom najlepszych prac magisterskich kapituła konkursowa przyzna:

• pierwszą nagrodę w wysokości 15 000 zł,
  • drugą nagrodę w wysokości 10 000 zł,
  • trzecią nagrodę w wysokości 7 000 zł,
  • dwa wyróżnienia po 5 000 zł.

VII edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa za najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych, skierowana jest do autorów prac, na podstawie których w latach 2018‒2019 uzyskali stopień naukowy doktora lub doktora habilitowanego na terenie Polski.

Autorzy najlepszych prac doktorskich otrzymają:

• nagrodę główną w wysokości 30 000 zł,
  • trzy wyróżnienia po 10 000 zł;

w przypadku pracy habilitacyjnej:

• nagrodę główną w wysokości 50 000 zł,
  • trzy wyróżnienia po 20 000 zł.

Celem konkursów jest zwiększanie zainteresowania środowiska akademickiego tematyką makroekonomii i finansów, w szczególności polityki pieniężnej i rynków finansowych.

Prace na konkurs mogą zgłaszać autorzy, a także, za ich zgodą, promotorzy oraz uczelnie.

Termin nadsyłania prac: 17 lipca 2020 r.

Szczegółowe informacje, formularze i regulaminy znajdują się na www.nbp.pl/konkursy

WZ z bezpłatnym dostępem do "PB"!

Od początku nowego roku akademickiego mamy bezpłatny, nieograniczony dostęp do treści dziennika „Puls Biznesu”.

Stowarzyszenie Absolwentów WZ UW zaprasza na debatę online: "AI w Logistyce"

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW serdecznie zaprasza do udziału w debacie online, pt. AI w Logistyce,

która odbędzie się 18 października o godz. 18:00. Poruszone zostaną tematy zastosowania AI w dwóch obszarach: logistyce ostatniej mili oraz transporcie publicznym.

V edycja Konkursu o Nagrodę Rzecznika Finansowego

zachęcamy do udziału w V edycji Konkursu o Nagrodę Rzecznika Finansowego za najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską i licencjacką z zakresu ochrony klienta na rynku finansowym. Konkurs obejmuje zakresem zarówno zagadnienia praktyk rynkowych jak też i zagadnienia związane ze stabilnością oraz bezpieczeństwem instytucji i transakcji rynku finansowego, które mają wpływ na jakość ochrony klienta.

Ekonomiczne skutki transformacji klimatycznej

Serdecznie zapraszamy na seminarium pt. „Ekonomiczne skutki transformacji klimatycznej”, które odbędzie się we wtorek, 19 października 2021 roku o godz. 17:00.

Informacja o opłatach za parking dla studentów WZ UW

Informacja o opłatach za parking dla studentów Wydziału Zarządzania UW znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj

Stypendia GFPS-Polska na wyjazd naukowy do Niemiec na semestr letni 2022

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że organizacja GFPS-Polska ogłosiła rekrutację na stypendia w semestrze letnim roku akademickiego 2022. Program stypendialny jest skierowany do studentów oraz doktorantów wszystkich kierunków, którzy posługują się językiem niemieckim przynajmniej na poziomie B1. Oferowany jest  semestralny pobyt w Niemczech. Wymogiem jest przeprowadzenie projektu naukowego na wybrany przez siebie temat.

Rada Biznesu WZ UW

23 września odbyło się pierwsze spotkanie Rady Biznesu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w nowym składzie. W zebraniu, które miało miejsce w murach naszego wydziału, wzięli udział reprezentanci biznesu, gospodarki i organizacji pozarządowych oraz przedstawiciele Kolegium Dziekańskiego.

Dzień Adaptacyjny online dla Studentów studiów zaocznych

Studentów studiów niestacjonarnych - zaocznych, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Adaptacyjnym online, 8 października, w godz. 15.30 – 16.00. Link do transmisji  znajduje się pod obrazkiem, będzie udostępniony również na FB.

Ramię w ramię!

społeczność akademicka Wydziału Zarządzania UW bierze udział w uniwersyteckiej kampanii, promującej szczepienia przeciw COVID-19. „Zależy mi na innych”, „wierzę w naukę”, „chcę podróżować po świecie”, „chcę studiować normalnie”, „chcę żyć normalnie”, „chcę żyć” - to powody, dla których warto się zaszczepić. Niebawem spotkamy się na zajęciach, zaszczepmy się, promujmy  bezpieczeństwo i zdrowie. Ramię w ramię!

Dni Adaptacyjne dla Studentów pierwszego roku studiów na WZ UW

Zapraszamy do udziału w Dniach Adaptacyjnych - dla studentów studiów stacjonarnych i wieczorowych 1 października o godz. 9.00 do Auli A w siedzibie Wydziału Zarządzania UW lub do skorzystania z transmisji online, która będzie dostępna w tym samym czasie, na kanale YouTube. Studentów studiów zaocznych zapraszamy na Dni Adaptacyjne online 8 października o 15:30.

Inauguracja roku akademickiego 2021/22

Szanowni Państwo, drodzy Studenci, Pracownicy i Przyjaciele Wydziału Zarządzania UW,

serdecznie zapraszamy na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2021/22, która odbędzie się 5 października 2021 r. o godz. 14.00 w auli A, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Nabory do zespołów artystycznych UW

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że w najbliższym czasie odbędą się nabory do zespołów działających przy Uniwersytecie Warszawskim: Chóru Akademickiego, Zespołu Pieśni i Tańca „Warszawianka” i Teatru Hybrydy, a także Chóru Wydziału Fizyki UW. Zespoły serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w eliminacjach.

EFMD Global
EQUIS1