Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 21.09.2020 o godz. 12:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w języku angielskim w trybie zdalnym mgr Anny Bianchi pt.: "The Influence of Marketing Communication in Social Media on Electronic Word-of-Mouth".

Praca została napisana pod kierunkiem naukowym dr. hab., prof. ucz. Mariusza Trojanowskiego.

Recenzenci:

• Prof. dr hab. Grzegorz Mazurek - Akademia Leona Koźmińskiego, Katedra Marketingu [recenzja]
  •  Dr hab., prof. ucz. Marzanna Witek-Hajduk – Szkoła Główna Handlowa, Kolegium Gospodarki Światowej [recenzja]
  • Autoreferat

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej zostanie przeprowadzona w trybie zdalnym na podstawie § 29 ust. 6 załącznika nr 1 do uchwały nr 481 Senatu Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 16 października 2019 r. w sprawie  określenia sposobu postępowania w sprawie nadania stopnia doktora oraz stopnia doktora habilitowanego na Uniwersytecie Warszawskim (Monitor UW z 2019 r. poz. 340 z późn. zm.).

Link do uczestnictwa w publicznej obronie rozprawy doktorskiej zostanie udostępniony po wcześniejszej rejestracji. Zgłoszenie należy przesłać na adres: sd@wz.uw.edu.pl. Rejestracja uczestników będzie otwarta od godz. 9:00 w dniu 26.08.2020 do godz. 15:00 w dniu 20.09.2020.

Ph. D. Studies in English

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Rada Naukowa Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym, mgr Doroty Hatowskiej-Życkiej, która odbędzie się 05.11.2021 r. o godz. 11.15, w trybie zdalnym. Tytuł rozprawy: "Wspomaganie realizacji strategii przez system zarządzania wiedzą w małych i średnich przedsiębiorstwach".

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Rada Naukowa Dyscypliny Ekonomia i Finanse zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym, mgr Anety Sobotki, która odbędzie się 10.11.2021 r. o godz. 09.30, w trybie zdalnym. Tytuł rozprawy: "Rola niedoskonałej informacji w podejmowaniu decyzji o wyborze studiów w Polsce".

Warsztaty o Open Science dla członków 4EU+

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w cyklu warsztatów online, organizowanych przez uczelnie Sojuszu 4EU+, którego częścią jest Uniwersytet Warszawski. W cyklu 14. spotkań organizowanych w formie wideokonferencji omówione zostaną, między innymi, następujące tematy: Proces publikowania naukowego i procedury recenzyjne, Strategia publikowania w otwartym dostępie, Plan zarządzania danymi badawczymi, Zastosowanie bibliometrii w odniesieniu do Open Science.

V edycja Konkursu o Nagrodę Rzecznika Finansowego

zachęcamy do udziału w V edycji Konkursu o Nagrodę Rzecznika Finansowego za najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską i licencjacką z zakresu ochrony klienta na rynku finansowym. Konkurs obejmuje zakresem zarówno zagadnienia praktyk rynkowych jak też i zagadnienia związane ze stabilnością oraz bezpieczeństwem instytucji i transakcji rynku finansowego, które mają wpływ na jakość ochrony klienta.

WZ z bezpłatnym dostępem do "PB"!

Od początku nowego roku akademickiego mamy bezpłatny, nieograniczony dostęp do treści dziennika „Puls Biznesu”.

Informacja o opłatach za parking dla studentów WZ UW

Informacja o opłatach za parking dla studentów Wydziału Zarządzania UW znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj

Stypendia GFPS-Polska na wyjazd naukowy do Niemiec na semestr letni 2022

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że organizacja GFPS-Polska ogłosiła rekrutację na stypendia w semestrze letnim roku akademickiego 2022. Program stypendialny jest skierowany do studentów oraz doktorantów wszystkich kierunków, którzy posługują się językiem niemieckim przynajmniej na poziomie B1. Oferowany jest  semestralny pobyt w Niemczech. Wymogiem jest przeprowadzenie projektu naukowego na wybrany przez siebie temat.

Stypendia Santander Universidades dla Studentów WZ UW

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że w ramach współpracy Wydziału Zarządzania UW z Santander Bank Polska, stworzony został specjalny program stypendialny, przeznaczony dla Studentów Wydziału Zarządzania.

Intencją fundatorów jest nagrodzenie Studentów Wydziału Zarządzania UW za ich zaangażowanie w inicjatywy na Uniwersytecie Warszawskim, aktywność społeczną oraz za szczególne osiągnięcia w nauce i działalności pozauniwersyteckiej.

Rada Biznesu WZ UW

23 września odbyło się pierwsze spotkanie Rady Biznesu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w nowym składzie. W zebraniu, które miało miejsce w murach naszego wydziału, wzięli udział reprezentanci biznesu, gospodarki i organizacji pozarządowych oraz przedstawiciele Kolegium Dziekańskiego.

Ekonomiczne skutki transformacji klimatycznej

Serdecznie zapraszamy na seminarium pt. „Ekonomiczne skutki transformacji klimatycznej”, które odbędzie się we wtorek, 19 października 2021 roku o godz. 17:00.

Stowarzyszenie Absolwentów WZ UW zaprasza na debatę online: "AI w Logistyce"

Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW serdecznie zaprasza do udziału w debacie online, pt. AI w Logistyce,

która odbędzie się 18 października o godz. 18:00. Poruszone zostaną tematy zastosowania AI w dwóch obszarach: logistyce ostatniej mili oraz transporcie publicznym.

Dzień Adaptacyjny online dla Studentów studiów zaocznych

Studentów studiów niestacjonarnych - zaocznych, serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Adaptacyjnym online, 8 października, w godz. 15.30 – 16.00. Link do transmisji  znajduje się pod obrazkiem, będzie udostępniony również na FB.

EFMD Global
EQUIS1