Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Przedsiębiorczość w XXI wieku" 20-21.11.2014 r.

W dniach 20-21 listopada 2014 roku na Wydziale Zarządzania oraz w Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się organizowana przez Centrum Przedsiębiorczości WZ międzynarodowa konferencja naukowa "Przedsiębiorczość w XXI wieku - oblicza i perspektywy".

Szczegóły dotyczące programu konferencji i zasad rejestracji są dostępne na stronie internetowej: p21.wz.uw.edu.pl

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Państwo, (aktualizacja z 14 marca 2021 r.)

publikujemy aktualne informacje dotyczące organizacji życia akademickiego w Uniwersytecie Warszawskim oraz na Wydziale Zarządzania UW, które  mają związek z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW. Uprzejmie prosimy wspólnotę naszego Wydziału o zapoznanie się z treścią ogłoszeń.

Życzymy optymizmu i zdrowia!

Nowe:
Od 15 marca Biblioteka WZ UW zostaje zamknięta. Zbiory Biblioteki WZ nadal będą udostępniane poprzez bazę SDE.WZ.UW

Sukcesy Wydziału Zarządzania w Rankingu Eduniversal Best Masters 2021

Wydział Zarządzania UW od wielu lat bierze udział  międzynarodowym Rankingu kierunków studiów Eduniversal Best Masters, zajmując w nim czołowe lokaty. W badaniu uczestniczy łącznie 5500 programów nauczania, oferowanych przez uczelnie ze 154 krajów na całym świecie. W najnowszym Rankingu Eduniversal Best Masters 2021, studia prowadzone przez Wydział Zarządzania UW zajęły następujące miejsca:

Konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. komunikacji marketingowej Wydziału Zarządzania UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. komunikacji marketingowej Wydziału Zarządzania UW. Termin składania aplikacji upływa 30 kwietnia 2021 r.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Konkurs na zatrudnienie stypendysty

Ogłoszono konkurs na zatrudnienie stypendysty w projekcie NCN GRIEG - EquAl in ReacHing AspiRaTions.

Termin składania ofert upływa 30 kwietnia 2021 roku; aplikacje należy wysyłać na adres: j.tyrowicz@uw.edu.pl

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Reakredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

z przyjemnością informujemy, że Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zakończył proces ponownej akredytacji EQUIS, potwierdzający i promujący wysoką jakość edukacji i prowadzonych badań naukowych w najlepszych szkołach biznesu na świecie.

Webinarium poświęcone książce "Experimentalist Competition Law and Regulation of Markets"

serdecznie zapraszamy na webinarium w piątek 16 kwietnia o godz. 10, poświęcone książce "Experimentalist Competition Law and Regulation of Markets". Podczas niego wystąpi autor, Yane Svetiev (University of Sydney). Webinarium jest organizowane w ramach współpracy pomiędzy działającym przy CARS WZ UW ASCOLA Central Europe Chapter and ASCOLA South East Europe Chapter.

Tutoring studencki dla osób ze spektrum autyzmu

Centrum Wsparcia Akademickiego BON UW uruchomiło program tutoringu studenckiego dla osób ze spektrum autyzmu.

Z programu może skorzystać każdy student Uniwersytetu Warszawskiego, niezależnie od kierunku studiów. Udział w programie poprzedzony jest konsultacją w Centrum Wsparcia Akademickiego BON UW

Seminarium pt. „Czy nadchodzi rewolucja w podatkach?”

serdecznie zapraszamy na seminarium pt. „Czy nadchodzi rewolucja w podatkach?”, które odbędzie się 11 maja 2021 roku o godz. 17:00 na platformie Zoom. Wprowadzenie przedstawi dr Jarosław Janecki (Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej), komentarz wygłosi dr Paweł Dąbek (Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie).

Warsztaty online „Don’t panic. Organize! Practical workshops on personal productivity”

Drodzy Studenci,

Welcome Point zaprasza Studentki i Studentów zagranicznych na warsztaty online „Don’t panic. Organize! Practical workshops on personal productivity” w języku angielskim, które odbędą się 28 i 29 kwietnia br. w godz. 9.00-12.30.  W warsztatach mogą wziąć udział studenci czterech ostatnich semestrów studiów.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Uniwersytetu Warszawskiego podaje do wiadomości, że dnia 08.04.2021 o godz. 13:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr. Artura Piątkowskiego p.t. "Zarządzanie logistyką obrotu gotówkowego w Polsce".

Seminarium pt. "Wyzwania globalne vs. narodowe instrumenty – finanse publiczne w warunkach postępującej globalizacji"

serdecznie zapraszamy na seminarium pt. "Wyzwania globalne vs. narodowe instrumenty – finanse publiczne w warunkach postępującej globalizacji", które odbędzie się 23 marca 2021 roku o godz. 17:00 na platformie Zoom (link po rozwinięciu tekstu). Wprowadzenie przedstawi prof. US dr hab. Sławomir Franek (Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego), komentarz wygłosi prof. dr hab. Marta Postuła (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego). Spotkanie jest drugim w ramach cyklu Seminariów Naukowych pt. "Konkretnie o ekonomii".

Rekrutacja do bezpłatnego programu „EIT Food Seedbed 2021”

serdecznie zachęcamy do udziału w rekrutacji do bezpłatnego programu wsparcia innowacyjnej przedsiębiorczości w branży rolno-spożywczej „EIT Food Seedbed 2021”. Program ten wspiera osoby, które mają pomysły na założenie firm typu start-up/spin-off w obszarach związanych z sektorem rolno-spożywczym albo już prowadzą takie firmy. Termin zgłoszeń upływa 10 kwietnia 2021 r.

EFMD Global
EQUIS1