Zaproszenie na debatę pt. Po co nam KONSTYTUCJA

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału debacie pt. „Po co nam Konstytucja”, która odbędzie się 15 września o godz. 17.00 w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej, w Warszawie.

W debacie wezmą udział, między innymi:

• prof. dr hab. Ewa Łętowska,
  • dr Anna Materska-Sosnowska,
  • prof. dr hab. Marcin Matczak,
  • dr hab. Ryszard Piotrowski, prof. ucz.

Wydarzenie będzie transmitowane w serwisie YouTube.

Link do wpisu o debacie w serwisie FB znajduje się w tym miejscu

Serdecznie zapraszamy!

Nabory do zespołów artystycznych UW

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że w najbliższym czasie odbędą się nabory do zespołów działających przy Uniwersytecie Warszawskim: Chóru Akademickiego, Zespołu Pieśni i Tańca „Warszawianka” i Teatru Hybrydy, a także Chóru Wydziału Fizyki UW. Zespoły serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w eliminacjach.

Stypendia Santander Universidades dla Studentów WZ UW

Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy, że w ramach współpracy Wydziału Zarządzania UW z Santander Bank Polska, stworzony został specjalny program stypendialny, przeznaczony dla Studentów Wydziału Zarządzania.

Intencją fundatorów jest nagrodzenie Studentów Wydziału Zarządzania UW za ich zaangażowanie w inicjatywy na Uniwersytecie Warszawskim, aktywność społeczną oraz za szczególne osiągnięcia w nauce i działalności pozauniwersyteckiej.

ESG - chwilowa moda czy konieczność zmian?

Zapraszamy do udziału w debacie online pt. "ESG - chwilowa moda czy konieczność zmian?", która odbędzie się 20 września o godz. 18:00.

Pierwsze miejsce studiów Wydziału Zarządzania UW w rankingu Perspektywy 2021

Z radością i dumą informujemy o sukcesie Wydziału Zarządzania UW w tegorocznym Rankingu Kierunków Studiów „Perspektywy”. W grupie kierunków ekonomicznych, w kategorii „Zarządzanie”, studia prowadzone przez Wydział Zarządzania UW zostały uznane za najlepsze w Polsce, uzyskując maksymalną liczbę 100. punktów. Najwyższe podium nasz Wydział dzieli z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie. Kolejne pozycje zajęły: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie i Politechnika Gdańska.

Zwycięstwo Studentów WZ UW w Konkursie na najlepszy projekt społeczny

z radością i dumą informujemy, że projekt społeczny o nazwie Dziadkowie Biznesu, realizowany przez Studentów Wydziału Zarządzania UW, uzyskał pierwsze miejsce w konkursie Zwolnieni z Teorii. Złote Wilki w kategorii Reklama Społeczna otrzymał zespół w składzie: Oliwia Szataniak, Julia Czumaj, Julia Kużelewska, Filip Zapora, Zofia Mańczuk oraz Jan Bawolik.

Konkurs na zatrudnienie Specjalisty ds. zamówień publicznych i umów w Sekcji Zamówień Publicznych Wydziału Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie Specjalisty ds. zamówień publicznych i umów w Sekcji Zamówień Publicznych. Termin składania aplikacji upływa 10 września 2021 r. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

CARS zaprasza na konferencję o historii ochrony konkurencji

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych na Wydziale Zarządzania UW serdecznie zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji online pt. „History of Competition Law Comparative Aspects and Lessons for today”

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Uniwersytetu Warszawskiego podaje do wiadomości, że dnia 21.09.2021 r. o godz. 13:30 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr Justyny Kulawik-Dutkowskiej p.t. „Zarządzanie ryzykiem prawnym w projektach badawczo-rozwojowych przedsiębiorców i jednostek naukowych”.

Gratulacje dla studentki WZ UW, pani Karoliny Czyżnikowskiej

Z dumą informujemy, że pani Karolina Czyżnikowska – studentka licencjackich studiów stacjonarnych na kierunku Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia Wydziału Zarządzania UW, będąca członkiem Studenckiego Koła Naukowego Nowoczesnej Bankowości "FinTech", wystąpiła z komentarzem nt. Krajowego Programu Odbudowy w czasie Europejskiego Kongresu Finansowego, który odbył się 14 czerwca 2021, Online.

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Państwo, (aktualizacja z 14 marca 2021 r.)

publikujemy aktualne informacje dotyczące organizacji życia akademickiego w Uniwersytecie Warszawskim oraz na Wydziale Zarządzania UW, które  mają związek z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW. Uprzejmie prosimy wspólnotę naszego Wydziału o zapoznanie się z treścią ogłoszeń.

Życzymy optymizmu i zdrowia!

Nowe:
Od 15 marca Biblioteka WZ UW zostaje zamknięta. Zbiory Biblioteki WZ nadal będą udostępniane poprzez bazę SDE.WZ.UW

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego – koordynatora projektów w Centrum Przedsiębiorczości (1/2 etatu)

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego – koordynatora projektów w Centrum Przedsiębiorczości (1/2 etatu). Termin składania aplikacji upływa 31 sierpnia 2021 r. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się pod poniższym linkiem.

Rekrutacja na wyjazd w semestrze letnim 2022 do UNF, Jacksonville, Floryda, USA

przed Wami wyjątkowa okazja studiowania na naszej partnerskiej uczelni, University of North Florida, położonej w Jacksonville na słonecznej Florydzie. Zapraszamy do składania dokumentów - oferta i czas ograniczony (miejsca: 2), deadline przesłania dokumentów: 20 sierpnia 2021, godz. 12:00. Więcej informacji o wymianie, potencjalnych wydatkach i UNF - tutaj

EFMD Global
EQUIS1