PL EN RU

Dni Adaptacyjne dla Studentów pierwszego roku studiów na WZ UW

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniach Adaptacyjnych zorganizowanych dla Studentów pierwszego roku studiów licencjackich i magisterskich Wydziału Zarządzania UW.


Studentów studiów stacjonarnych i wieczorowych zapraszamy 1 października o godz. 9.00 do Auli A w siedzibie Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie lub do skorzystania z transmisji online, która będzie dostępna w tym samym czasie, na kanale YouTube. Link do transmisji  znajduje się pod obrazkiem, będzie udostępniony również na FB.

 

Studentów studiów niestacjonarnych - zaocznych, zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Adaptacyjnym online, 8 października, w godz. 15.30 – 16.00.

 

Osoby planujące przybycie na WZ UW prosimy o korzystanie z maseczek.

 

Program Dnia Adaptacyjnego, 1 października 2021, od godz. 9.00

 • Wystąpienie Prodziekan ds. studenckich i jakości kształcenia – dr hab. Moniki Skorek
 • Wystąpienie Dyrektor ds. współpracy międzynarodowej - prof. ucz. dr hab. Katarzyny Dziewanowskiej
 • Wystąpienie Pełnomocnika dziekana ds. dydaktyki – mgr. Jacka Kiryło
 • Prezentacja przedstawicieli działów administracji WZ UW :
  • Dziekanat studiów stacjonarnych – mgr Izabela Nedew
  • Biblioteka WZ UW – mgr Ewa Florek
  • Koordynator Systemu USOS - mgr Mirosław Guzik
  • Ośrodek Informatyczny – mgr inż. Marek Mossakowski
  • Sprawy socjalne  i praktyki studenckie - Pani Teresa Redman
  • Biuro Karier i Absolwentów WZ UW - mgr Anna Matysiak-Kolasa
 • Prezentacja jednostek UW:
  • Szkoła Języków Obcych - mgr Bożena Karczewska
  • Studium Wychowania Fizycznego i Sportu -  mgr Marzena Polak – Zastępca Dyrektora ds. Studenckich, mgr Katarzyna Wysocka-Cywińska - Zastępca Dyrektora ds. Dydaktyki
  • CenterMed – opieka medyczna – Aleksandra Dziadoń i Anika Józefowicz, Dział Zdrowia Publicznego
 • Wykłady specjalne wygłoszą:
  • Pani mgr Emilia Jurczak - HR Manager, Procter and Gamble
  • Pani Monika Piątkowska - menedżer Placówki Relacyjnej Santander Universidades, przedstawicielka partnera WZ UW, Banku Santander

PRZERWA do godz. 11.30

 • Prezentacja Samorządu Studentów, online.
 • Dla osób obecnych na Wydziale Zarządzania:
  • spacer z prezentacją budynków WZ,
  • szkolenia z systemów: Kampus COME, eNauka, USOS,
  • informacje na temat przedmiotów realizowanych w ramach zajęć,  egzaminów, kolokwiów, zaliczeń, punktów ECTS, działalności Studenckich Kół Naukowych
  • szkolenie - przewodnik po Warszawie: informacje o ciekawych miejscach, komunikacji miejskiej, zniżkach studenckich
  • odpowiedzi na pytania dotyczące studiowania i organizacji życia studenckiego

 

Studentów studiów niestacjonarnych - zaocznych, zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Adaptacyjnym online, 8 października, w godz. 15.30 – 16.00.

 

Program Dnia Adaptacyjnego, 8 października 2021, godz. 15.30 - 16.00, online.

 • Wystąpienie Prodziekan ds. studenckich i jakości kształcenia - dr hab. Moniki Skorek
 • Wystąpienie Dyrektor ds. współpracy międzynarodowej - prof. ucz. dr hab. Katarzyny Dziewanowskiej
 • Wystąpienie Pełnomocnika dziekana ds. dydaktyki - mgr. Jacka Kiryło
 • Prezentacja przedstawicieli działów administracji WZ UW:
  • Dziekanat studiów niestacjonarnych – mgr Wioletta Wnukowska
  • Koordynator Systemu USOS - mgr Mirosław Guzik
  • Ośrodek Informatyczny – mgr inż. Marek Mossakowski

    

Transmisja odbędzie się na kanale YT - kliknij w obrazek
 

 

Publikujemy niezbędniki dla studentów WZ UW:

Konkurs na zatrudnienie Kierownika Administracyjnego

Dziekan WZ UW ogłasza konkurs na zatrudnienie Kierownika Administracyjnego.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV, krótkiego listu motywacyjnego oraz podpisaną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych do dnia 28 października 2022 r. na adres: wz@wz.uw.edu.pl (w temacie e-maila: KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY).

więcej
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Dnia 14.10.2022 r. o godz. 11:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr Afsaneh Yousefpour. Tytuł rozprawy: Generational  Differences in Human and Work Values in Iran and Poland. Link do uczestnictwa w obronie rozprawy doktorskiej zostanie udostępniony po wcześniejszej rejestracji. Zgłoszenie należy przesłać na adres: sd@wz.uw.edu.pl. Rejestracja uczestników będzie otwarta od godz. 9:00 w dniu 26.09.2022 do godz. 15:00 w dniu 13.10.2022 r.

więcej
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Dnia 10.10.2022 r. o godz. 12:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Modras w trybie stacjonarnym na Wydziale Zarządzania przy ul. Szturmowej 1/3, 02-678 Warszawa, sala B 205 na II piętrze. Tytuł rozprawy: Zarządzanie ryzykiem prawnym w bankowości.

więcej
Zapraszamy na Dni Adaptacyjne - poznaj z nami WZ UW!

Serdecznie witamy w gronie studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Studentów studiów stacjonarnych, wieczorowych i zaocznych zapraszamy do udziału w Dniu Adaptacyjnym, który odbędzie się:

 • 30 września o godz. 09.30
 • w Auli A w siedzibie Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie
 • lub do skorzystania z transmisji online, która będzie dostępna w tym samym czasie, na kanale YouTube - link do transmisji podamy wkrótce.

 

Studentów studiów zaocznych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu w dniu 30.09., zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Adaptacyjnym:

 • 14 października o godz. 16.00 - 16:30
 • w wersji transmisji online na kanale YouTube - link do transmisji podamy wkrótce.
więcej
Wpisz się do naszej Księgi Absolwentów!

Jeśli jesteś Absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, już dziś zapisz się do „Księgi Absolwentów 50-lecia Wydziału Zarządzania”. Zarekomenduj również Znajomego, który jest naszym Absolwentem i odniósł sukces w poniższych kategoriach.

 

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do wpisywania się do Księgi Absolwentów: https://www.youtube.com/watch?v=WFSIBjgNBG0&t=1s

 

Podziel się z nami Swoim doświadczeniem, opowiedz nam Swoją zawodową historię, bądź częścią historii Wydziału Zarządzania.

 

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń do Księgi poprzez poniższy formularz: https://50lat.absolwencizarzadzania.pl/ksiega-absolwentow-wz-uw/formularz-zgloszeniowy

 

 

Zgłoszenia będą zbierane do dnia 31.10.2022 roku.

więcej
Welcome Day – sign up now! Spotkanie powitalne dla międzynarodowych studentów!

Zapraszamy wszystkich nowych międzynarodowych studentów na spotkanie powitalne – specjalnie poświęcone dostarczeniu wszystkich informacji, których możesz potrzebować jako nowy członek społeczności UW. Zaproszenie na Welcome Days oraz linki do formularzy rejestracyjnych są dostępne na stronie: https://welcome.uw.edu.pl/welcome-day-sign-up-now/

............................................................................................................................................................................................

Welcome Point would like to invite you to a welcome meeting for all international students who will start their studies at the University of Warsaw in the academic year 2022/2023. The invitation to the Welcome Days and links to the registration forms are available at: https://welcome.uw.edu.pl/welcome-day-sign-up-now/

więcej
Konferencja "Energetyka jądrowa – rozwiązania dla Polski"

Serdecznie Zapraszamy na konferencję "Energetyka jądrowa – rozwiązania dla Polski", która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, 22 września w godz. 9-19.00.

 

Agenda spotkania

 

Szczegóły wydarzenia na stronie konferencji: http://nuclearconference.pl/

więcej
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Dnia 29.09.2022 r. o godz. 13:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr Niny Łazarczyk-Bilal. Tytuł rozprawy: Characteristics, Conditions and Scope of Refugee Entrepreneurship in the Example of Sweden. Link do uczestnictwa w obronie rozprawy doktorskiej zostanie udostępniony po wcześniejszej rejestracji. Zgłoszenie należy przesłać na adres: sd@wz.uw.edu.pl. Rejestracja uczestników będzie otwarta od godz. 9:00 w dniu 12.09.2022 do godz. 15:00 w dniu 28.09.2022 r.

więcej
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Dnia 28.09.2022 r. o godz. 12:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr Leili Shoraka. Tytuł rozprawy: Employability Market Orientation in Iran. Link do uczestnictwa w publicznej obronie rozprawy doktorskiej zostanie udostępniony po wcześniejszej rejestracji. Zgłoszenie należy przesłać na adres: sd@wz.uw.edu.pl. Rejestracja uczestników będzie otwarta od godz. 9:00 w dniu 05.09.2022 do godz. 15:00 w dniu 27.09.2022 r.

więcej
Bal Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

W imieniu prof. dr. hab. Grzegorza Karasiewicza - Dziekana Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, z okazji 50-lecia Wydziału Zarządzania UW, chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na Bal Absolwentów Wydziału Zarządzania UW.

 

Bal odbędzie się 19 listopada 2022 r. (sobota), w godzinach od 20.00 do 4.00 w Hotelu InterContinental, zlokalizowanym w centrum Warszawy, przy ulicy Emilii Plater 49 (http://www.warszawa.intercontinental.com/).

 

Termin zgłoszeń i wpłat:

Wpłaty proszę dokonywać w terminie do 31 października 2022r. na konto Fundacji na Rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (nr konta 44 1240 1112 1111 0011 1486 0085). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe.

 

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: krzysztof.pajaczek@gmail.com z zaznaczeniem kierunku i roku ukończenia studiów.

 

więcej
Międzynarodowa Konferencja Interdisciplinarity in Health and Healthcare

W dniach 15-16 września 2022 odbędzie się trzecia konferencja międzynarodowa Interdisciplinarity in Health and Healthcare, organizowana wspólnie przez Wydział Zarządzania UW, Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny i Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Miejsce spotkania: Centrum Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - ul. Pomorska 251, Łódź (wjazd od ul. Pomorskiej, wejście przy czerwonych filarach lub od ul. Czechosłowackiej), Aula Zachodnia – parter. Konferencja odbędzie sie w formule hybrydowej! Szczegóły pod linkiem.

więcej
Konkurs Prezesa ZUS na najlepszą pracę licencjacką, magisterską oraz doktorską z zakresu ubezpieczeń społecznych

W II edycji Konkursu Presesa ZUS mogą wziąć udział osoby, które w okresie między 1 stycznia 2019 r. a 31 lipca 2022 r. obroniły pracę licencjacką, magisterską lub doktorską na polskiej uczelni w dowolnej dyscyplinie naukowej. ZUS zaktualizował regulamin Konkursu. Podstawowa zmiana dotyczy sposobu wysyłania prac – zgłoszenia dokonuje promotor pracy lub kierownik jednostki naukowej, na której praca została obroniona. Dodatkowe informacje oraz regulamin: https://www.zus.pl/uczelnie/konkurs-prezesa-zus-na-najlepsza-prace-licencjacka-magisterska-oraz-doktorska-z-zakresu-ubezpieczen-spolecznych

więcej
EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników