Inauguracja roku akademickiego 2021/22

Szanowni Państwo, drodzy Studenci, Pracownicy i Przyjaciele Wydziału Zarządzania UW,

serdecznie zapraszamy na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2021/22, która odbędzie się 5 października 2021 r. o godz. 14.00 w auli A, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Zapraszamy również do obejrzenia transmisji online, która będzie dostępna w tym samym czasie, na kanale YouTube.

Program uroczystości:

• Hymn państwowy, Oda do radości
  • Wystąpienie  JM Rektora UW - prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka
  • Wystąpienie Dziekana Wydziału Zarządzania UW - prof. dr. hab. Grzegorza Karasiewicza
  • Immatrykulacja
  • Gaude Mater Polonia
  • Wystąpienie przedstawiciela Studentów Wydziału Zarządzania UW, pana Mateusza Wawrzeńczuka
  • Wystąpienie przedstawicielki Absolwentów Wydziału Zarządzania UW, pani Agnieszki Szer-Andrzejczak
  • Wykład inauguracyjny pt. Odwaga i empatia w biznesie wygłosi pan Igor Kaleński
  • Gaudeamus Igitur

Inauguracja w auli A odbędzie się w warunkach zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, które dotyczą zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2.  Wszystkich gości, którzy wezmą udział w uroczystości, prosimy o założenie maseczek ochronnych, zasłaniających usta i nos.

Uprzejmie informujemy, że 5 października 2021 r. od godz. 14.00 do końca dnia, obowiązywać będą godziny dziekańskie.

Link do transmisji z uroczystości jest udostępniony w tym miejscu

Zapraszamy na webinary o blockchain, przyszłości internetu i Netflixa z perspektywy ekonomicznej

Zapraszamy do wzięcia udziału w grudniowych warsztatach i webinariach Digital Economy Lab UW, poruszających tematykę technologii blockchain, przyszłości internetu oraz analiz Netflixa z perspektywy ekonomicznej.

Decyzja KJD ws. nauczania zdalnego

Decyzją KJD od dnia 6 grudnia 2021 roku do dnia 22 grudnia 2021 włącznie zajęcia na studiach pierwszego i drugiego stopnia trybu stacjonarnego i niestacjonarnego będą odbywały się w trybie zdalnym na platformie zoom.

Student WZ z zespołem wygrali konkurs AIPomysł

Z przyjemnością informujemy, że student WZ UW wraz z zespołem wygrał konkurs AIPomysł. Za projekt - w ramach którego powstał start'up Art Dealers - studenci otrzymali nagrodę główną, czyli pakiet narzędzi AIP i kontrakt inwestorski.

Konferencja FinTech Drift Forum - Student Track 2021

Zapraszamy do udziału w konferencji online FinTech Drift Forum - Student Track, która odbędzie się 27 listopada o godz. 9.00.

Seminarium online. Aktualne wyzwania związane z realizacją Programu Polskiej Energetyki Jądrowej

Zapraszamy do udziału w seminarium online pt. Aktualne wyzwania związane z realizacją Programu Polskiej Energetyki Jądrowej 29 listopada 2021 roku o godz. 9.00.

MBA@UW to najbardziej merytoryczny program

Program Executive MBA emba@uw - prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Zarządzania zajął I miejsce w rankingu Perspektyw pod względem merytorycznych cech programu oraz III miejsce pośród najlepszych programów Master of Business w VIII Rankingu MBA Perspektywy 2021.

Decyzja KJD ws. nauczania zdalnego

List otwarty Pani Kierownik Jednostki Dydaktycznej dr hab. Moniki Skorek ws. przejścia na zdalny tryb nauczania. Od dnia 20 listopada 2021 roku do dnia 5 grudnia 2021 włącznie zajęcia na studiach pierwszego i drugiego stopnia trybu stacjonarnego i niestacjonarnego będą odbywały się w trybie zdalnym na platformie zoom

Procedura reagowania na przypadki wystąpienia zakażenia wirusem SARS-CoV

Jak należy reagować i komu zgłaszać przypadki wystąpienia zakażenia wirusem SARS-CoV?

II Dyktando Uniwersytetu Warszawskiego. Trwa rejestracja

Zapraszamy do udziału w II Dyktandzie Uniwersytetu Warszawskiego, które odbędzie się 25 listopada o 15.00 – online, potrwa ok. godziny. Na zwycięzcę czeka, oprócz dyplomu i statuetki, tytuł Uniwersyteckiego Mistrza Ortografii 2021.

Konkurs o nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z zakresu bankowości, pieniądza i finansów

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z zakresu bankowości, pieniądza i finansów. Wybrana publikacja zostanie uhonorowana nagrodą główną – 80 tys. zł – lub wyróżnieniem w wysokości 30 tys. zł.

"Profilowanie klientów - biznes magiczny czy technologiczny?". Debata online

W dniu 22 listopada o godz. 18:00, odbędzie się kolejna debata online Stowarzyszenia Absolwentów WZ UW pt. "Profilowanie klientów - biznes magiczny czy technologiczny?".

Dr Grzegorz Botwina nowym prezesem Polskiego Związku Kolarskiego

Z przyjemnością informujemy, że dr Grzegorz Botwina, pracownik naukowo-dydaktyczny naszego wydziału został wybrany na prezesa Polskiego Związku Kolarskiego.

EFMD Global
EQUIS1