Procedura reagowania na przypadki wystąpienia zakażenia wirusem SARS-CoV

• Adresem właściwym do przekazania przez pracowników, studentów, doktorantów, uczestników studiów podyplomowych oraz kursów, jak również mieszkańców domów studenta informacji o fakcie stwierdzenia zakażenia jest InfoCovid19@adm.uw.edu.pl.
  • Obsługą adresu mailowego InfoCovid19@adm.uw.edu.pl, gromadzeniem oraz przekazywaniem informacji w zakresie zakażeń wirusem SARS-CoV-2 wśród członków wspólnoty uczelni zajmuje się Inspektorat BHP i Ochrony Przeciwpożarowej.
  • Po otrzymaniu informacji o zakażeniu Inspektorat BHP i Ochrony Przeciwpożarowej przekazuje tę informację właściwemu kierownikowi jednostki organizacyjnej lub kierownikowi jednostki dydaktycznej. Właściwy kierownik może przedsięwziąć środki zmierzające do minimalizacji ryzyka związanego z możliwością narażenia na zakażenie wirusem SARS-CoV-2.
  • W przypadku zwrócenia się przez służby sanitarno-epidemiologiczne z zapytaniem o wskazanie osób z kontaktu, Inspektorat BHP i Ochrony Przeciwpożarowej, w celu przekazania takich informacji w sposób wskazany w zapytaniu, wspiera w ich przekazywaniu pracownika właściwej jednostki wyznaczonego do wykonywania tego zadania.

Zarządzenie nr 139 rektora UW z 15 listopada 2021 r. w sprawie zmiany zarządzenia nr 98 rektora UW z 18 czerwca 2021 r. w sprawie funkcjonowania Uniwersytetu Warszawskiego w stanie epidemii COVID-19 >>

Decyzja KJD ws. nauczania zdalnego

Decyzją KJD od dnia 6 grudnia 2021 roku do dnia 22 grudnia 2021 włącznie zajęcia na studiach pierwszego i drugiego stopnia trybu stacjonarnego i niestacjonarnego będą odbywały się w trybie zdalnym na platformie zoom.

Student WZ z zespołem wygrali konkurs AIPomysł

Z przyjemnością informujemy, że student WZ UW wraz z zespołem wygrał konkurs AIPomysł. Za projekt - w ramach którego powstał start'up Art Dealers - studenci otrzymali nagrodę główną, czyli pakiet narzędzi AIP i kontrakt inwestorski.

Konferencja FinTech Drift Forum - Student Track 2021

Zapraszamy do udziału w konferencji online FinTech Drift Forum - Student Track, która odbędzie się 27 listopada o godz. 9.00.

Seminarium online. Aktualne wyzwania związane z realizacją Programu Polskiej Energetyki Jądrowej

Zapraszamy do udziału w seminarium online pt. Aktualne wyzwania związane z realizacją Programu Polskiej Energetyki Jądrowej 29 listopada 2021 roku o godz. 9.00.

MBA@UW to najbardziej merytoryczny program

Program Executive MBA emba@uw - prowadzony przez Międzynarodowe Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Zarządzania zajął I miejsce w rankingu Perspektyw pod względem merytorycznych cech programu oraz III miejsce pośród najlepszych programów Master of Business w VIII Rankingu MBA Perspektywy 2021.

Decyzja KJD ws. nauczania zdalnego

List otwarty Pani Kierownik Jednostki Dydaktycznej dr hab. Moniki Skorek ws. przejścia na zdalny tryb nauczania. Od dnia 20 listopada 2021 roku do dnia 5 grudnia 2021 włącznie zajęcia na studiach pierwszego i drugiego stopnia trybu stacjonarnego i niestacjonarnego będą odbywały się w trybie zdalnym na platformie zoom

II Dyktando Uniwersytetu Warszawskiego. Trwa rejestracja

Zapraszamy do udziału w II Dyktandzie Uniwersytetu Warszawskiego, które odbędzie się 25 listopada o 15.00 – online, potrwa ok. godziny. Na zwycięzcę czeka, oprócz dyplomu i statuetki, tytuł Uniwersyteckiego Mistrza Ortografii 2021.

Konkurs o nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z zakresu bankowości, pieniądza i finansów

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w IV edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z zakresu bankowości, pieniądza i finansów. Wybrana publikacja zostanie uhonorowana nagrodą główną – 80 tys. zł – lub wyróżnieniem w wysokości 30 tys. zł.

"Profilowanie klientów - biznes magiczny czy technologiczny?". Debata online

W dniu 22 listopada o godz. 18:00, odbędzie się kolejna debata online Stowarzyszenia Absolwentów WZ UW pt. "Profilowanie klientów - biznes magiczny czy technologiczny?".

Dr Grzegorz Botwina nowym prezesem Polskiego Związku Kolarskiego

Z przyjemnością informujemy, że dr Grzegorz Botwina, pracownik naukowo-dydaktyczny naszego wydziału został wybrany na prezesa Polskiego Związku Kolarskiego.

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu „Nauka jest dla ludzi”

Ruszył konkurs „Nauka jest dla ludzi”, którego celem jest popularyzacja wyników badań naukowych prowadzonych na UW. Zgłoszenia można wysłać do 26 listopada.

Praca licencjacka naszej studentki wyróżniona w konkursie Project Master!

Miło nam poinformować, że studentka naszego wydziału –  Julia Bachurewicz – została wyróżniona w Konkursie Project Master 2021.

EFMD Global
EQUIS1