Studentka WZ autorką jedynej wyróżnionej pracy w Konkursie Prezesa ZUS!

Z przyjemnością informujemy, że praca studentki WZ UW, jako jedyna, została wyróżniona w Konkursie Prezesa ZUS na najlepszą rozprawę o ubezpieczeniach społecznych.

Prof. Gertruda Uścińska wyróżniła tylko jedną spośród 20 zakwalifikowanych prac (1 rozprawę doktorską, 10 prac magisterskich i 9 prac licencjackich) – pracę licencjacką studentki WZ UW Pauliny Gocał pt. „Zakład Ubezpieczeń Społecznych w dobie czwartej rewolucji przemysłowej – analiza innowacyjnych projektów o znaczeniu systemowym w latach 2018–2019” napisanej pod kierunkiem dr hab. Jakuba Górki.

Jak napisał jeden z recenzentów: „praca podejmuje bardzo aktualne zagadnienie. Autor w sposób umiejętny osadza rozwiązania zastosowane w ZUS w szerszym kontekście zmian rewolucji 4.0.”

- Otrzymanie wyróżnienia jest dla mnie ogromną niespodzianką i zaszczytem. Na wstępnie chciałabym zaznaczyć, że sukces nie miałby miejsca bez wsparcia dr hab. Jakuba Górki, którego pomoc jako promotora była nieoceniona. Wyróżnioną w konkursie pracę poświęciłam e-administracji w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Zdobycze czwartej rewolucji przemysłowej każdego dnia wpływają na nasze otoczenie, więc przeanalizowanie kilku zmian w jednej z największych i najważniejszych instytucji w Polsce było dla mnie przyjemnością  - mówi lic. Gocał i dodaje: „w  najbliższej przyszłości chciałabym kontynuować prace nad wdrażaniem systemów i udoskonaleniem procesów w oparciu o nowe technologie”.

Serdecznie gratulujemy!

Uroczystość ukończenia studiów 2022

15 lipca 2022 r. odbędzie się uroczysta gala z wręczeniem pamiątkowych listów gratulacyjnych absolwentom studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych WZ UW. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

Nowa książka dra Mateusza Gajdy

Z przyjemnością informujemy, że dr Mateusz Gajda wydał nową książkę pt. „Przemoc w pracy. Środki ochrony prawnej i metody przeciwdziałania”. Autor poddaje analizie przepisy polskiego prawa związane z przeciwdziałaniem przemocy w pracy, a także podaje liczne praktyczne porady dla pracodawców zainteresowanych podjęciem walki z przemocą w miejscu zatrudnienia.

Obejrzyj tutoriale i aplikuj na studia z łatwością!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami rekrutacyjnymi, przygotowanymi przez Biuro ds. Rekrutacji UW.
Przedstawiamy cztery tutoriale, które w prosty i czytelny sposób omawiają ścieżkę rekrutacji na studia – od założenia konta w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów UW po złożenie wymaganych dokumentów.

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy przygotowuje Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”

Uniwersytet Warszawski został oceniony jako najlepsza uczelnia akademicka w Polsce – według najnowszego rankingu „Perspektyw”. Uzyskaliśmy wskaźnik  rankingowy na poziomie 100 procent, natomiast  drugą pozycję zajął Uniwersytet Jagielloński ze wskaźnikiem - 99,4 procent. Na trzeciej pozycji uplasowała się Politechnika Warszawska (wskaźnik - 84 proc.). Czwarte miejsce ex aequo zajęły Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.

XVII Konkurs Project Master

Zapraszamy do udziału w XVII Edycji Konkursu Project Master na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską w dziedzinie zarządzania projektami.

Zapraszamy na gościnny wykład dot. venture capital relations

Zapraszamy na wykład otwarty prof. A. Tatarynowicza z Singapore Management University (SMU) pt. „Research at the Intersection of Venture Capital Relations and Interorganizational Networks” w dniu 29 czerwca w godz. 11.30-13.00 w Sali A 207.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dziekan WZ UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dr Laura Zoboli nagrodzona stypendium Marii Skłodowskiej-Curie

Z radością informujemy, że dr Laura Zoboli z Samodzielnego Zakładu Europejskiego Prawa Gospodarczego WZ UW została nagrodzona prestiżowym stypendium Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA) Komisji Europejskiej.

Zapraszamy na konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”

Zapraszamy na współorganizowaną przez WZ UW VIII Konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”, która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2022 we Wrocławiu, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Warsztaty z procesu badawczego dla Urzędu m.st. Warszawy

Na WZ UW trwa cykl warsztatów dotyczących procesu badawczego i analizy danych w ramach projektu prowadzonego z Urzędem m.st. Warszawy. Celem warsztatów jest szybka diagnoza problemów miasta i tworzenie skutecznych rekomendacji ich rozwiązania.

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji

Zapraszamy do udziału w VIII ogólnopolskim konkursie im. prof. Romana Głowackiego, na najlepszą pracę magisterską/licencjacką z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji.

Trwa rekrutacja na studia. Wybierz kierunek dla siebie!

Trwa rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, a takze do programu International Business Program, Global MBA, Master in Food Systems oraz Executive MBA.

EFMD Global
EQUIS1