PL EN RU

Dzień Otwarty UW - przyjdź i dowiedz się więcej o WZ UW!

Zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym UW, który odbędzie się stacjonarnie 23 kwietnia 2022 r. na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Czekamy na zainteresowanych studiami na WZ UW w hali wystawowej przy stoisku nr 27, od strony ul. Oboźnej.

 

Podczas dnia otwartego będzie można zapoznać się z ofertą studiów, zasadami rekrutacji, zapoznać się ze specyfiką kierunków oraz dowiedzieć się, co można zyskać dzięki włączaniu się w aktywności podejmowane na WZ UW.

 

Zapraszamy do naszego stoiska, gdzie będziemy czekać z konkursem z wiedzy o biznesie i WZ UW z przymrużeniem oka. Będzie można wygrać gry zaprojektowane na WZ UW oraz słodkości i gadżety od naszych partnerów: Deloitte, CMS, Centrum Słuchu i Mowy Medincus oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

 

Na miejscu można teraz porozmawiać z przedstawicielami Samorządu Studentów WZ UW, specjalistką ds. rekrutacji, studentami, którzy ten proces doskonale znają oraz posłuchać wystąpień przedstawicieli WZ UW w auli prof. Jana Baszkiewicza, Gmach Audytoryjny WNPiSM UW. Krakowskie Przedmieście 26/28.

 

  • 10:00- wystąpienie dr hab. Moniki Skorek - Prodziekan ds. studenckich i jakości kształcenia
  • 10:10 - wystąpienie dr Agnieszki Wiśniewskiej, Kierownika studiów na kierunku Zarządzanie oraz międzynarodowych studiów anglojęzycznych Master in Food Systems
  • 10:20 - wystąpienie dot. współpracy międzynarodowej, wymiany zagranicznej, programu Erasmus+ - Michała Wyki, Beaty Brzezińskiej oraz Agaty Król
  • 10:35 – wystąpienie Michała Spoczyńskiego - Prezesa Stowarzyszenia Absolwentów WZ UW i Dyrektora ds. Zrównoważonego Rozwoju, P4 Sp. zo.o. (Play)
  • 10:45 - wystąpienie Przewodniczącego Samorządu Studentów WZ UW Mikołaja Drobka i Zofii Mańczuk o działalności w Samorządzie Studentów i Dziadkach Biznesu

 

Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie, w sobotę, 23 kwietnia od godz. 10.00 do 16.00 na terenie kampusu UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.

 

Już teraz zapoznaj się z informatorami:

 

Polecamy też obejrzenie filmu, w którym oddajemy głos naszym studentom i absolwentom, którzy odpowiedzieli na pytanie dlaczego wybrali WZ UW.

 

 

 

Uroczystość ukończenia studiów 2022

15 lipca 2022 r. odbędzie się uroczysta gala z wręczeniem pamiątkowych listów gratulacyjnych absolwentom studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych WZ UW. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

więcej
Nowa książka dra Mateusza Gajdy

Z przyjemnością informujemy, że dr Mateusz Gajda wydał nową książkę pt. „Przemoc w pracy. Środki ochrony prawnej i metody przeciwdziałania”. Autor poddaje analizie przepisy polskiego prawa związane z przeciwdziałaniem przemocy w pracy, a także podaje liczne praktyczne porady dla pracodawców zainteresowanych podjęciem walki z przemocą w miejscu zatrudnienia.

więcej
Obejrzyj tutoriale i aplikuj na studia z łatwością!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami rekrutacyjnymi, przygotowanymi przez Biuro ds. Rekrutacji UW.
Przedstawiamy cztery tutoriale, które w prosty i czytelny sposób omawiają ścieżkę rekrutacji na studia – od założenia konta w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów UW po złożenie wymaganych dokumentów.

więcej
Ranking Szkół Wyższych Perspektywy przygotowuje Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”

Uniwersytet Warszawski został oceniony jako najlepsza uczelnia akademicka w Polsce – według najnowszego rankingu „Perspektyw”. Uzyskaliśmy wskaźnik  rankingowy na poziomie 100 procent, natomiast  drugą pozycję zajął Uniwersytet Jagielloński ze wskaźnikiem - 99,4 procent. Na trzeciej pozycji uplasowała się Politechnika Warszawska (wskaźnik - 84 proc.). Czwarte miejsce ex aequo zajęły Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.

więcej
XVII Konkurs Project Master

Zapraszamy do udziału w XVII Edycji Konkursu Project Master na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską w dziedzinie zarządzania projektami.

więcej
Zapraszamy na gościnny wykład dot. venture capital relations

Zapraszamy na wykład otwarty prof. A. Tatarynowicza z Singapore Management University (SMU) pt. „Research at the Intersection of Venture Capital Relations and Interorganizational Networks” w dniu 29 czerwca w godz. 11.30-13.00 w Sali A 207.

więcej
Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dziekan WZ UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

więcej
Dr Laura Zoboli nagrodzona stypendium Marii Skłodowskiej-Curie

Z radością informujemy, że dr Laura Zoboli z Samodzielnego Zakładu Europejskiego Prawa Gospodarczego WZ UW została nagrodzona prestiżowym stypendium Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA) Komisji Europejskiej.

więcej
Zapraszamy na konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”

Zapraszamy na współorganizowaną przez WZ UW VIII Konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”, która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2022 we Wrocławiu, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

więcej
Warsztaty z procesu badawczego dla Urzędu m.st. Warszawy

Na WZ UW trwa cykl warsztatów dotyczących procesu badawczego i analizy danych w ramach projektu prowadzonego z Urzędem m.st. Warszawy. Celem warsztatów jest szybka diagnoza problemów miasta i tworzenie skutecznych rekomendacji ich rozwiązania.

więcej
Konkurs na najlepszą pracę z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji

Zapraszamy do udziału w VIII ogólnopolskim konkursie im. prof. Romana Głowackiego, na najlepszą pracę magisterską/licencjacką z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji.

więcej
Trwa rekrutacja na studia. Wybierz kierunek dla siebie!

Trwa rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, a takze do programu International Business Program, Global MBA, Master in Food Systems oraz Executive MBA.

więcej
EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników