Dzień Otwarty UW - przyjdź i dowiedz się więcej o WZ UW!

Zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym UW, który odbędzie się stacjonarnie 23 kwietnia 2022 r. na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Czekamy na zainteresowanych studiami na WZ UW w hali wystawowej przy stoisku nr 27, od strony ul. Oboźnej.

Podczas dnia otwartego będzie można zapoznać się z ofertą studiów, zasadami rekrutacji, zapoznać się ze specyfiką kierunków oraz dowiedzieć się, co można zyskać dzięki włączaniu się w aktywności podejmowane na WZ UW.

Zapraszamy do naszego stoiska, gdzie będziemy czekać z konkursem z wiedzy o biznesie i WZ UW z przymrużeniem oka. Będzie można wygrać gry zaprojektowane na WZ UW oraz słodkości i gadżety od naszych partnerów: Deloitte, CMS, Centrum Słuchu i Mowy Medincus oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Na miejscu można teraz porozmawiać z przedstawicielami Samorządu Studentów WZ UW, specjalistką ds. rekrutacji, studentami, którzy ten proces doskonale znają oraz posłuchać wystąpień przedstawicieli WZ UW w auli prof. Jana Baszkiewicza, Gmach Audytoryjny WNPiSM UW. Krakowskie Przedmieście 26/28.

• 10:00- wystąpienie dr hab. Moniki Skorek - Prodziekan ds. studenckich i jakości kształcenia
  • 10:10 - wystąpienie dr Agnieszki Wiśniewskiej, Kierownika studiów na kierunku Zarządzanie oraz międzynarodowych studiów anglojęzycznych Master in Food Systems
  • 10:20 - wystąpienie dot. współpracy międzynarodowej, wymiany zagranicznej, programu Erasmus+ - Michała Wyki, Beaty Brzezińskiej oraz Agaty Król
  • 10:35 – wystąpienie Michała Spoczyńskiego - Prezesa Stowarzyszenia Absolwentów WZ UW i Dyrektora ds. Zrównoważonego Rozwoju, P4 Sp. zo.o. (Play)
  • 10:45 - wystąpienie Przewodniczącego Samorządu Studentów WZ UW Mikołaja Drobka i Zofii Mańczuk o działalności w Samorządzie Studentów i Dziadkach Biznesu

Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie, w sobotę, 23 kwietnia od godz. 10.00 do 16.00 na terenie kampusu UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28.

Już teraz zapoznaj się z informatorami:

Polecamy też obejrzenie filmu, w którym oddajemy głos naszym studentom i absolwentom, którzy odpowiedzieli na pytanie dlaczego wybrali WZ UW.

Uroczystość ukończenia studiów 2022

15 lipca 2022 r. odbędzie się uroczysta gala z wręczeniem pamiątkowych listów gratulacyjnych absolwentom studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych WZ UW. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

Nowa książka dra Mateusza Gajdy

Z przyjemnością informujemy, że dr Mateusz Gajda wydał nową książkę pt. „Przemoc w pracy. Środki ochrony prawnej i metody przeciwdziałania”. Autor poddaje analizie przepisy polskiego prawa związane z przeciwdziałaniem przemocy w pracy, a także podaje liczne praktyczne porady dla pracodawców zainteresowanych podjęciem walki z przemocą w miejscu zatrudnienia.

Obejrzyj tutoriale i aplikuj na studia z łatwością!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami rekrutacyjnymi, przygotowanymi przez Biuro ds. Rekrutacji UW.
Przedstawiamy cztery tutoriale, które w prosty i czytelny sposób omawiają ścieżkę rekrutacji na studia – od założenia konta w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów UW po złożenie wymaganych dokumentów.

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy przygotowuje Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”

Uniwersytet Warszawski został oceniony jako najlepsza uczelnia akademicka w Polsce – według najnowszego rankingu „Perspektyw”. Uzyskaliśmy wskaźnik  rankingowy na poziomie 100 procent, natomiast  drugą pozycję zajął Uniwersytet Jagielloński ze wskaźnikiem - 99,4 procent. Na trzeciej pozycji uplasowała się Politechnika Warszawska (wskaźnik - 84 proc.). Czwarte miejsce ex aequo zajęły Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.

XVII Konkurs Project Master

Zapraszamy do udziału w XVII Edycji Konkursu Project Master na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, podyplomową i doktorską w dziedzinie zarządzania projektami.

Zapraszamy na gościnny wykład dot. venture capital relations

Zapraszamy na wykład otwarty prof. A. Tatarynowicza z Singapore Management University (SMU) pt. „Research at the Intersection of Venture Capital Relations and Interorganizational Networks” w dniu 29 czerwca w godz. 11.30-13.00 w Sali A 207.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dziekan WZ UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania.

Dr Laura Zoboli nagrodzona stypendium Marii Skłodowskiej-Curie

Z radością informujemy, że dr Laura Zoboli z Samodzielnego Zakładu Europejskiego Prawa Gospodarczego WZ UW została nagrodzona prestiżowym stypendium Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA) Komisji Europejskiej.

Zapraszamy na konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”

Zapraszamy na współorganizowaną przez WZ UW VIII Konferencję „Informatyka w Zarządzaniu”, która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2022 we Wrocławiu, na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Warsztaty z procesu badawczego dla Urzędu m.st. Warszawy

Na WZ UW trwa cykl warsztatów dotyczących procesu badawczego i analizy danych w ramach projektu prowadzonego z Urzędem m.st. Warszawy. Celem warsztatów jest szybka diagnoza problemów miasta i tworzenie skutecznych rekomendacji ich rozwiązania.

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji

Zapraszamy do udziału w VIII ogólnopolskim konkursie im. prof. Romana Głowackiego, na najlepszą pracę magisterską/licencjacką z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji.

Trwa rekrutacja na studia. Wybierz kierunek dla siebie!

Trwa rekrutacja na studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, a takze do programu International Business Program, Global MBA, Master in Food Systems oraz Executive MBA.

EFMD Global
EQUIS1