PL EN RU

Wszystko co musisz wiedzieć o stypendium ministra – rok akademicki 2022/2023

Na początku października uruchomiona została możliwość ubiegania się o stypendium ministra dla studentów za znaczące osiągnięcia. W roku akademickim 2022/2023 studenci mogą zgłaszać prośbę o założenie konta oraz wykazać swoje osiągnięcia do 12 października. Osoby zainteresowane mogą przesłać swoje zgłoszenie na adres: bpm@uw.edu.pl wraz z następującymi informacjami: imię, nazwisko, numer albumu (indeksu) oraz pełną nazwę jednostki.

 

Więcej szczegółów tutaj.

 

Uwaga! Po 12 października wnioski zostaną zablokowane i udostępnione pracownikom wydziałów w celu sprawdzenia wniosku w systemie OSF pod kątem merytorycznym oraz ewentualnego zgłoszenia uwag do Biura ds. Pomocy Materialnej.

 

Ewentualne poprawki mogą być zgłaszane jedynie do 19 października, po tym terminie nie będzie można wprowadzać żadnych zmian, czy zgłaszać nowych wniosków. Wniosek o przyznanie studentom stypendium ministra zostanie niezwłocznie podpisany i przekazany za pośrednictwem systemu OSF do Ministerstwa Edukacji i Nauki. 

 

Więcej informacji na temat kryteriów przyznawania stypendium i procedury znajdziesz na stronie.

Webinar "Dokumenty aplikacyjne - twoja przepustka do wymarzonej pracy"

Wakacje to dla wielu młodych ludzi czas poszukiwania dodatkowej pracy, a także staży czy praktyk związanych z kierunkiem studiów. Kluczowe w procesie szukania są dobrze napisane dokumenty aplikacyjne i zaprezentowanie się na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

Wasze wątpliwości w tych kwestiach rozwieje webinar "Dokumenty aplikacyjne - twoja przepustka do wymarzonej pracy", na który już teraz serdecznie zapraszamy!

 

Marta Prokopek-Pyśk - doradca kariery Biura Karier i Absolwentów WZ UW, specjalista i praktyk HR, w ciągu półtorej godziny opowie o najistotniejszych kwestiach związanych z pisaniem CV i listu motywacyjnego, pokaże od kuchni, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i czego można się na niej spodziewać, a także odpowie na nurtujące uczestników pytania z obszaru rekrutacji.

 

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM

Identyfikator spotkania: 998 8006 9910

Kod dostępu: 389435

Dołącz przez Skype for Business

https://wzuw.zoom.us/skype/99880069910

 

Zapraszamy!

więcej
Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Pracowni Procesów i Struktur Zarządzania (Katedra Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania) - WZ/SD-70/2023

Dziekan WZ UW ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Pracowni Procesów i Struktur Zarządzania (Katedra Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania) - WZ/SD-70/2023.

 

Zgłoszenia należy wysyłać na adres wz@wz.uw.edu.pl lub na adres Wydziału Zarządzania, ul. Szturmowa 1/3, 02-678 w Warszawie (pokój 207B) w terminie do 15 lipca 2023 roku. Konkurs zostanie roztrzygnięty najpóźniej do 30 września 2023.

więcej
Finał Ogólnopolskiego Konkursu Miniprzedsiębiorstwo Roku 2023

W tym roku finał odbył się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, z czego jesteśmy dumni. Gratulujemy wszystkim Zwycięzcom i trzymamy kciuki za rozwój dalszej kariery i przedsiębiorczości!

 

A oto zwycięzcy:

 • Grand Prix – Miniprzedsiębiorstwo Praktymarket z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle, pod kierunkiem Pani Agaty Gołąb
 • II miejsce – Miniprzedsiębiorstwo Team-Puffy z I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku, pod kierunkiem Pani Tatiany Glapiak
 • III miejsce – Miniprzedsiębiorstwo artMart z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskie-Curie w Strzelinie, pod kierunkiem Pani Małgorzaty Bodak
 • Nagroda za najlepszy spot reklamowy wędruje do zespołu Find a Game z I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku, pod kierunkiem Pani Tatiany Glapiak
 • Nagroda Fedex Acces Award trafia do Miniprzedsiębiorstwo Praktymarket z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle, pod kierunkiem Pani Agaty Gołąb
 • Euroclear Trusted Company Award wędruje do Miniprzedsiębiorstwa Team-Puffy z Włocławka, pod opieką Pani Tatiany Glapiak
 • Nagroda indywidualna Avanade Leadership Award trafiła do Aleksandry Tarary z Miniprzedsiębiorstwa CakeBreak
więcej
WZ UW partnerem wydarzenia XI Cashless Congress Digital Era

Wydział Zarządzania UW jest partnerem naukowym wydarzenia XI Cashless Congress Digital Era. Na miejscu obecna jest liczna reprezentacja Studenckiego Koła Naukowego Nowoczesnej Bankowości „Fintech” z dr. hab. Jakubem Górką, która promuje monografię „Fintech Miscellanea” oraz nasz Wydział.

więcej
III Forum Dobrych Praktyk

Zapraszamy wykładowców, doktorantów oraz zainteresowanych pracowników Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w III Forum Dobrych Praktyk, organizowanym wspólnie przez Centrum Kompetencji Cyfrowych i Biuro Innowacji Dydaktycznych w ramach projektu Doskonałość Dydaktyczna Uczelni. Spotkanie odbędzie się online 27 czerwca 2023 r. i będzie miało charakter międzynarodowy.

 

Na propozycje wystąpień organizatorzy czekają do 12 czerwca.

 

Wszystkie informacje na temat Forum Dobrych Praktyk znajdą Państwo na stronie.

 

Zapraszamy do kontaktu: fdp-ckc@uw.edu.pl

więcej
Marketing Day na WZ UW

Lubisz marketing? Chcesz eksplorować najnowsze trendy reklamowe? A może po prostu ciekawi cię to, jak najlepiej rozpromować swój produkt? Razem z Samorządem Studentów Wydziału Zarządzania UW zapraszamy na „Marketing Day” organizowany przez Samorząd Studentów Wydziału Uniwersytetu Warszawskiego.. Tegorocznym tematem wydarzenia są „Trendy, które rewolucjonizują świat marketingu”. Spotkajmy się 1 czerwca od 15:00 do 20:00 na Wydziale Zarządzania! Będziecie mogli uczestniczyć w prelekcjach i szkoleniach przeprowadzonych przez prelegentów oraz korzystać z ich rad oraz wieloletniego doświadczenia.

 

Więcej szczegółów o wydarzeniu tutaj.

więcej
Grant w konkursie SONATA 18 dla WZ UW

Narodowe Centrum Nauki przedstawiło wyniki kolejnych edycji konkursów OPUS i SONATA. Wśród laureatów jest 41 naukowców z Uniwersytetu Warszawskiego, w tym dr Julita Majczyk z Wydziału Zarządzania, która otrzymała grant w konkursie SONATA 18. SONATA skierowana jest do badaczek i badaczy ze stopniem doktora, uzyskanym od 2 do 7 lat przed rokiem wystąpienia z wnioskiem i ma na celu wsparcie osób rozpoczynających karierę naukową w prowadzeniu innowacyjnych badań.

 

Dr Julita Majczyk jest kierownikiem projektu "Przywództwo promujące zdrowie: Uwarunkowania, praktyka, skutki", za który przyznano grant w wysokości 355 112 zł.

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

więcej
Umowa o pracę sportową

Polecamy państwa uwadze monografię dr. Michala Matuszaka z naszego wydziału pt. „Umowa o pracę sportową", która właśnie sie ukazała. Autor ma na celu przedstawienie odpowiedzi na dwa fundamentalne pytania. Po pierwsze, czy w realiach XXI w. sportowiec może skutecznie świadczyć swoją pracę na podstawie umowy o pracę w jej obecnym brzmieniu oraz po drugie, czy zasadne, a być może nawet konieczne, jest wprowadzenie nowego rodzaju umowy, tzw. umowy o pracę sportową, która dedykowana byłaby profesjonalnym sportowcom.

 

Zachęcamy do lektury!

więcej
Finał Ogólnopolskiego Konkursu "Miniprzedsiębiorstwo Roku 2023"

25.05-26.05 (czwartek-piątek) na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się finał Ogólnopolskiego Konkursu "Miniprzedsiębiorstwo Roku 2023", który jest wynikiem programu edukacyjnego adresowanego do uczennic i uczniów liceów, techników. Celem programu jest przygotowanie młodych ludzi do funkcjonowania na rynku pracy, w tym prowadzenia w przyszłości własnej działalności gospodarczej.

 

26.05 (piątek) w godzinach 13:00-15:00, w budynku A, II p. zapraszamy do odwiedzenia stoisk "Młodych Przedsiębiorców".

 

więcej
Monografia „Dynamika powiązań i mechanizmy transmisji zmienności między polskim rynkiem akcji a wybranymi rynkami akcji na świecie”

W ostatnich dniach opublikowana została książka pt. „Dynamika powiązań i mechanizmy transmisji zmienności między polskim rynkiem akcji a wybranymi rynkami akcji na świecie” autorstwa dr. Szczepana Urjasza.

 

Jest to podsumowanie kilkuletnich badań dotyczących dynamiki powiązań i mechanizmów transmisji zmienności między polskim rynkiem akcji a wybranymi rynkami akcji na świecie. Może zainteresować praktyków rynku finansowego czy inwestorów indywidualnych, którzy pragną lepiej poznać powiązania rynków. Dodatkowo stanowi cenną pozycję naukową i pomoc dydaktyczną dla wykładowców i studentów kierunków ekonomicznych.

 

Praca jest w otwartym dostępie za pośrednictwem Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, ebook w formie pdf znajdziecie na stronie: https://www.wuw.pl/product-pol-18157-Dynamika-powiazan-i-mechanizmy-transmisji-zmiennosci-miedzy-polskim-rynkiem-akcji-a-wybranymi-rynkami-akcji-na-swiecie-PDF.html

więcej
25-27 maja parking od ul. Modzelewskiego częściowo niedostępny

W związku z odbywającymi się w tym tygodniu WuZetaliami 2023 pragniemy poinformować, że w dniach 25-27 maja parking od ul. Modzelewskiego będzie częściowo niedostępny. Na jego terenie w tym czasie odbywać się będzie montaż i demontaż infrastruktury scenicznej i festiwalowej. Przepraszamy za utrudnienia i serdecznie zachęcamy do dołączenia do wspólnej zabawy już w ten piątek.

 

Zapraszamy na WuZetalia!

więcej
Rekrutacja bez tajemnic, czyli jak wygrywać procesy rekrutacyjne?

W czwartek (25 maja) zapraszamy na webinar ze specjalistami z firmy Nestle Polska. Znalazłeś ciekawą ofertę pracy i nie wiesz co zrobić, by Twoja aplikacja przykuła uwagę rekrutera? A może ten etap masz już za sobą i szykujesz się na rozmowę?

 

W trakcie webinaru poruszane zostaną takie tematy jak:

 • fakty i mity o CV - jak powinno być zbudowane CV, co powinno zawierać, a czego nie powinniśmy w nim umieszczać,
 • w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej,
 • jakich pytań możesz spodziewać się podczas spotkania i jak na nie odpowiadać.
 • A przede wszystkim jak zrobić dobre wrażenie i zostać zapamiętanym!

Webinar poprowadzą: Halina Maliszewska - Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji, a także Olga Winerowicz - Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Brandingu

więcej
EFMD Global
EQUIS1
Uniwersytet Warszawski
PRME
Ceeman
HR Excellence in Research
Eduniversal ranking
Eduniversal
Ministerstwo Nauki
Polska Komisja Akredytacyjna

© Copyright: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
tel: +48 22 55 34 002, fax: +48 22 55 34 001; mail: wz@wz.uw.edu.pl

NIP: 525-001-12-66

 

Administratorem strony jest Sekcja Informacji i Promocji WZ UW

 

 

projekt: VisualTeam Logowanie dla pracowników