Czołowe miejsca studiów Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal!

W najnowszym rankingu Eduniversal studia oferowane przez Wydział Zarzadzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w Polsce i regionie.

Anglojęzyczny program studiów magisterskich International Business Program, notowany w kategorii „International Management” zajął  III miejsce w Europie Wschodniej po programach z Uniwersytetu w Sankt Petersburgu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze. Tym samym nasze studia znalazły się na I miejscu w Polsce, wyprzedzając analogiczne programy pozostałych polskich uczelni.

W kategorii „General Management” program Global MBA,  realizowany wspólnie z uczelniami z Chin, Niemiec i Stanów Zjednoczonych zajął II miejsce w Europie Wschodniej, a jednocześnie I w Polsce. Global MBA to międzynarodowe studia, kończące się uzyskaniem dwóch dyplomów: magistra oraz MBA. Więcej informacji o programie -> http://www.unf.edu/coggin/globalmba/

Studia MBA Wydziału Zarządzania reprezentowane były w 2 kategoriach:  „MBA full time” oraz „Executive MBA & MBA part time”. W pierwszej z nich, program „International MBA Programme” – Centrum Kształcenia Menedżerów zwyciężył w swojej kategorii, zaś studia EMBA@UW uplasowały się na IV miejscu w naszym regionie i II w Polsce.

Po raz pierwszy w zestawieniu Eduniversal zaprezentowały się unikatowe w Polsce magisterskie  studia „Environmental Management”, prowadzone wspólnie z Wydziałami Biologii oraz Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. W kategorii „Sustainable Development and Environmental Management” zajęły II miejsce w Europie Wschodniej oraz I w Polsce.

Ranking Best Masters jest zestawieniem najlepszych programów studiów magisterskich i MBA z całego świata, pogrupowanych w obszary tematyczne oraz regionalne, opracowywanym corocznie przez francuską agencję ratingową.

Głównymi kryteriami oceny są: prestiż programu, wysokość wynagrodzenia absolwentów programu w pierwszej pracy oraz opinie osób, które ukończyły dane studia.

Pełny ranking dostępny jest na stronie: www.best-masters.com

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę na czas określony w Katedrze Marketingu.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

15 maja 2019 roku zostały ogłoszone wyniki konkursów NCN na dofinansowanie projektów badawczych OPUS 16 oraz PRELUDIUM 16. Naukowcy Wydziału Zarządzania otrzymali dofinansowanie na realizację projektów badawczych, na łączną kwotę  642 835 zł.

Raport samooceny Wydziału Zarządzania UW

publikujemy Raport samooceny, przygotowany dla Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Wizytacja Komisji PKA w związku z oceną kierunku studiów Zarządzanie, odbędzie się 25 i 26 maja 2019 r.

Panel ekspercki "Wsparcie systemu instytucjonalnego dla rozwoju przedsiębiorczości – granty i konkursy” [21.05.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu eksperckim "Wsparcie systemu instytucjonalnego dla rozwoju przedsiębiorczości – granty i konkursy”, który odbędzie się 21 maja 2019 r. o godz. 10.00, w Auli B Wydziału Zarządzania UW.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Miasteczko na styku kultur [17.05.2019]

Zarząd Samorządu Studentów UW wraz z Welcome Point UW oraz Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu UW zapraszają do wspólnego odkrywania Miasteczka na styku kultur – Cultural Hot Spot UW. Wydarzenie odbędzie się 17 maja na Kampusie Głównym UW, w godz. 10.30 - 18.00.

Rekrutacja Studentów do Komisji Stypendialnej WZ UW

Drodzy Studenci,

Komisja Stypendialna WZ UW poszukuje osób chętnych do współpracy.

Studenci proszeni są o wysyłanie CV na adres mailowy: komisjastypendialnawzuw@gmail.com

Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 maja 2019 r.

Projekt Statutu UW

publikujemy Projekt Statutu Uniwersytetu Warszawskiego, który będzie przedmiotem obrad Senatu uczelni w najbliższą środę, 8 maja 2019 r. Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury tego ważnego dla nas wszystkich dokumentu oraz do zapoznania się z listą komentarzy do Propozycji postanowień statutu Uniwersytetu Warszawskiego, wysłanych przez członków społeczności akademickiej.

Zaproszenie do udziału w konferencji: "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu".

17 maja 2019 r. odbędzie się Konferencja "Fundusz Niskoemisyjnego Transportu", współorganizowana przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wydarzenie skierowane jest do Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz podmiotów komunalnych.

Jubileusz profesora Wojciecha Muszalskiego

uprzejmie informujemy, że 16 maja 2019 r. o godz. 16.00, na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w sali B205, odbędzie się Jubileusz profesora Wojciecha Muszalskiego.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Marketingu

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony w Katedrze Marketingu.