Seminarium naukowe "Wykorzystanie analiz sieci społecznych (SNA) w dyscyplinie zarządzania" 12 marca 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium naukowym "Wykorzystanie analiz sieci społecznych (SNA) w dyscyplinie zarządzania", które odbędzie się 12 marca 2015 r. o godz. 11.00, w sali B205 Wydziału Zarządzania UW.

Program seminarium:

11.00-11.10 Powitanie uczestników.

• Dr Michał Zdziarski, Zakład Zarządzania Strategicznego i Międzynarodowego, Wydział Zarządzania UW

11.10-11.40 Sieci – wyzwania dla teorii i praktyki zarządzania.

• Prof. Wojciech Czakon, Zakład Teorii Zarządzania. Wydział Zarządzania, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Prof. Jerzy Niemczyk, Katedra Strategii i Metod Zarządzania, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

11.40-13.30 Przykłady badań problematyki zarządzania z wykorzystaniem SNA

• Dr Patrycja Klimas, Zakład Teorii Zarządzania. Wydział Zarządzania, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Dr Michał Bojanowski, ICM UW
  • Dr Arkadiusz Kawa, Dr Konrad Fuks, Dr Bartłomiej Pierański, Katedra Logistyki i Transportu, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • Dr Michał Zdziarski, Wydział Zarządzania UW

13.30-13.45 Przerwa

13.45-14.15 Zasoby relacyjne spółek giełdowych. Projekt badań finansowanych przez NCN. Wyzwania metodologiczne.

• Dr hab. Justyna Światowiec-Szczepańska, Katedra Zarządzania Strategicznego, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

14.15.-15.00 Lunch

15.00.-16.00 Wykorzystanie analiz sieci społecznych (SNA) w dyscyplinie zarządzania – propozycje i kierunki przyszłych badań. Okrągły stół z udziałem wszystkich uczestników seminarium.

• Moderator: Dr Łukasz Małys, Katedra Marketingu Międzynarodowego, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Wyróżnienia Rektora UW dla Pracowników Wydziału Zarządzania

Troje wykładowców Wydziału Zarządzania: dr hab. Agnieszka Kacprzak, dr hab. Anna Pawłowska oraz dr hab. Maciej Bernatt otrzymało nagrodę Rektora UW w uznaniu zasług na polu naukowym oraz dydaktycznym.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji WZ UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Informacji i Promocji Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Oferta pracy dla Studentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy Studentów Wydziału Zarządzania UW do podjęcia pracy w Punkcie Rekrutacyjnym Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie specjalisty ds. zamówień publicznych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking" [25.03.2019]

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji międzynarodowej Konferencji Naukowej "Planowanie Wieloletnie - Efektywność Wydatków Publicznych - Benchmarking", która odbędzie się 25 marca 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Zaproszenie na spotkanie networkingowe [21 marca 2019 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wraz Prometeia Innovation Fund serdecznie zapraszają na spotkanie networkingowe "Możliwości rozwoju i finansowania start-upów".

Współpraca z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką

15 marca 2019 r. Dziekan Wydziału Zarządzania UW, prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, podpisał list intencyjny o współpracy z przedstawicielami Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, zarządzającej nowoczesną internetową platformą edukacyjno-rekrutacyjną YEP.

III Spotkanie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Spotkaniu Absolwentów Wydziału Zarządzania UW, które odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00, w sali A207 Wydziału Zarządzania. Wydarzenie otworzy debata pt. "Uwolnij potencjał pracowników - między demokracją a autokracją".

Wakacyjne programy stypendialne dla studentów WZ UW

Partner Wydziału Zarządzania UW, Santander Universidades ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytet w Yale oraz Uniwersytet w Georgetown. Uniwersytety przygotowały specjalny wakacyjny program szkoleń dla studentów wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce i znajomością języka angielskiego.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni na podstawie umowy o pracę w Zakładzie Bankowości i Rynków Pieniężnych.

Visiting Scholar Program 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu anglojęzycznych seminariów naukowych, prowadzonych na Wydziale Zarządzania UW przez wykładowców, wywodzących się z zagranicznych uczelni. Projekt realizowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach przyznanej dotacji na restrukturyzację jednostki naukowej.

Uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski

28 lutego 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste ślubowanie Akademickiej Reprezentacji Polski na Zimową Uniwersjadę w Krasnojarsku, połączone z oficjalną konferencją prasową.