Warsztaty ze specjalistami z ING Banku Śląskiego – 8,10 kwietnia 2015

Koło Naukowe Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza studentów Wydziału Zarządzania na „ING Days” – warsztaty ze specjalistami z ING Banku Śląskiego, które odbędą się w dniach 8 kwietnia (środa) oraz 10 kwietnia (piątek) na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3.

8 kwietnia w godzinach 10.00 – 15.00 serdecznie zapraszamy również na stand promocyjny ING Banku Śląskiego, który będzie zlokalizowany w łączniku między bud. C i A (drugie piętro, obok gabloty z książkami). Organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje dla studentów, min. możliwość konsultacji swojego CV z pracownikami działu HR ING Banku Śląskiego oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez formularz – http://ingdays.evenea.pl/

Szczegółowy harmonogram oraz więcej informacji o wydarzeniu znajduje się także na stronie wydarzenia na Facebook’u - https://www.facebook.com/events/736162323162945/

Serdecznie zapraszamy!

Rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie

Została uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie Wydziału Zarządzania. Rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów na studia doktoranckie oraz zapisy na rozmowę kwalifikacyjną trwają do 15 listopada 2018 r.

II edycja Badania nauczycieli akademickich i lektorów

W dniu 15 października 2018 r. rozpoczęła się II edycja Ogólnouniwersyteckiego Badania Nauczycieli Akademickich i Lektorów, realizowana przez Pracownię Ewaluacji Jakości Kształcenia.

Gorąco zapraszamy do uczestnictwa w badaniu. Badanie dostępne jest pod linkiem - tutaj, po zalogowaniu w USOSweb.

Więcej informacji o badaniu na stronie PEJK.

Zaproszenie na warsztaty The Digital Innovation Game [22.10.2018]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w warsztatach The Digital Innovation Game. Wydarzenie odbędzie się 22 października 2018 r.

Oferta studiów podyplomowych z ulgą w płatności dla Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego

Absolwenci  studiów licencjackich i magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego, podejmujący w roku ak. 2018/2019 studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW, otrzymają ulgę w płatności czesnego.

III Ogólnopolski Zjazd Katedr Przedsiębiorczości oraz Innowacji

Katedra Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania oraz Centrum Przedsiębiorczości WZ UW, serdecznie zapraszają na III Ogólnopolski Zjazd Katedr Przedsiębiorczości oraz Innowacji, który odbędzie się 14 listopada 2018 roku na Wydziale Zarządzania UW. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Zaproszenie na VII Kongres Rynku Kapitałowego [6 grudnia 2018]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych oraz Izba Rozliczeniowa KDPW_CCC  zapraszają do udziału w VII edycji "Kongresu Rynku Kapitałowego. Dorocznego spotkania praktyków finansowych ze środowiskiem naukowym” oraz towarzyszącemu mu Konkursowi na referat naukowy.

Szkolenia i spotkania organizowane przez Welcome Point

Welcome Point ma zaszczyt zaprosić wszystkich nowych studentów zagranicznych na spotkania i szkolenia organizowane w październiku na Uniwersytecie Warszawskim.

Wykład Gościnny CARS (19.10.2018)

Laboratorium Lotnictwa Cywilnego Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych WZ UW ma zaszczyt zaprosić na wykład Prof. Juergena Muellera pt. The New Berlin Airport (BBI): Too late, too expensive and too small! A case study on the politics of airport construction, który odbędzie się 19 października 2018 r. o godz. 17.00 w sali C105 WZ UW.

Nadzwyczajny Walny Zjazd Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarządzania UW: 20 października 2018

Zarząd  Stowarzyszenia Absolwentów  Wydziału Zarządząnia Uniwersytetu Warszawskiego, na podstawie §18 ust. 1 pkt a), zwołuje Nadzwyczajny Walny Zjazd, który odbędzie się 20 października 2018 r. o godz. 15.30 w Warszawie, przy ul. Szturmowej 1/3, w sali B 106, w siedzibie WZ UW.

Międzynarodowa konferencja pt. Judicial Deference in Competition Law [11.10.2018]

11 października 2018 r. CARS WZ UW organizuje w dniu 11 października 2018 r. międzynarodową konferencję pt. Judicial Deference in Competition Law. Jej celem jest przedyskutowanie intensywności sądowej kontroli ustaleń specjalistycznych organów administracji takich jak organy ochrony konkurencji.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku UW

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego.

Sekcje sportowe na Wydziale Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy Studentów, Doktorantów i Pracowników Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego do udziału w zajęciach sekcji sportowych na Wydziale Zarządzania.