Rekrutacja na studia MBA

Międzynarodowe Centrum Zarządzania Wydziału Zarzadzania UW, zaprasza wszystkich zainteresowanych na sesje informacyjne dotyczące programów: MBA (prowadzone w języku polskim) oraz Executive MBA (prowadzone w języku angielskim).

Sesje poprowadzi Dyrektor Programów MBA, dr Tomasz Ludwicki. Zostaną omówione harmonogramy i programy studiów, oraz sylwetki wykładowców.

Organizatorzy doradzą, jak wybrać najlepiej dopasowany do własnych potrzeb program.

W sesjach informacyjnych wezmą także udział absolwenci poprzednich edycji, którzy opowiedzą o programie z perspektywy studenta, doradzą w jaki sposób pogodzić naukę z pracą zawodową, przedstawią wartość uzyskania dyplomu MBA dla ich kariery zawodowej. Spotkania informacyjne odbywają się w siedzibie MCZ UW, przy ul. Nowy Świat 4 w Warszawie (II piętro).

Spotkania odbędą się:

Czwartek, 7 maja 2015, godz. 18.00. Zarejestruj się pod poniższym linkiem! Sesja Informacyjna MBA@UW - 7 maja 2015
Czwartek, 21 maja 2015, godz. 18.00. Zarejestruj się pod poniższym linkiem! Sesja Informacyjna MBA@UW - 21 maja 2015

Serdecznie zapraszamy!

Wyniki konkursu "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego"

15 listopada 2018 roku zostały ogłoszone wyniki II edycji konkursu „Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego”, którego celem jest docenienie innowacyjnej i przedsiębiorczej działalności Studentów i Absolwentów UW.

Konsultacje indywidualne "Fundusze UE jako zewnętrzne źródło finansowania działalności gospodarczej" [27.11.2018]

Serdecznie zapraszamy na indywidualne konsultacje, poświęcone możliwościom pozyskania środków unijnych, które odbędą się 27 listopada 2018 r. na Wydziale Zarządzania UW.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w XI edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Kurs „Sztuka autoprezentacji. Naukowiec w Internecie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach  „Sztuka autoprezentacji. Naukowiec w Internecie”, realizowanych na Uniwersytecie Warszawskim w ramach „Programu Indywidualizacji Kształcenia”.

Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E

Uprzejmie informujemy, że 15 grudnia 2018 r. o godz. 13.00 na Wydziale Zarządzania UW odbędzie się egzamin, umożliwiający uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

Konkurs na zatrudnienie starszego wykładowcy w Katedrze Finansów i Rachunkowości

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie starszego wykładowcy w Katedrze Finansów i Rachunkowości.

Inauguracja programu Klasy Patronackie Wydziału Zarządzania

9 listopada 2018 r. odbyła się inauguracja programu "Klasy patronackie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego" z udziałem Dziekana Wydziału Zarządzania, Prof. dr. hab. Alojzego Z. Nowaka.

Rekrutacja do Programu MOST

31 października br. rozpoczęła się rekrutacja na semestr letni roku ak. 2018/19 do programu MOST – ogólnokrajowego programu wymiany studenckiej.

Wykład "Culture, personality, and entrepreneurship"

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW zaprasza na wykład gościnny Profesora Michaela Minkova z Varna University of Management w Bułgarii pt "Culture, personality, and entrepreneurship". Wykład odbędzie się 14 listopada 2018 r. (środa) w godzinach 16:30-17:30.

FinTech & InsurTech Digital Congress (13-14.11.2018 r.)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji FinTech & InsurTech Digital Congress, objętej honorowym patronatem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja: Strategie Elektromobilności dla Samorządów; 13 listopada 2018

Zapraszamy do udziału w konferencji, która pozwoli na zapoznanie się z warunkami pozyskania wsparcia na stworzenie Strategii Elektromobilności dla Samorządów, zasadami przygotowania Strategii dostosowanej do lokalnych warunków, obowiązkami wynikającymi z ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych, możliwościami łączenia elektromobilności z mobilnością współdzieloną i smart city.

Rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie

Została uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na niestacjonarne studia doktoranckie Wydziału Zarządzania. Rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów na studia doktoranckie oraz zapisy na rozmowę kwalifikacyjną trwają do 15 listopada 2018 r.