Prof. Tadeusz Skoczny odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odznaczył Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski prof. Tadeusza Skocznego za wybitne zasługi w kształtowaniu prawa ochrony konkurencji w Polsce, za osiągnięcia w pracy naukowo badawczej i działalności publicznej.

Odznaczenie zostało wręczone podczas uroczystości na Zamku Królewskim, która miała miejsce w ramach obchodów Święta Konstytucji 3 maja.

Prof. Tadeusz Skoczny jest przewodniczącym Rady Doradczej przy Prezesie UOKiK, której zadaniem jest m.in. inicjowanie i organizowanie współpracy z ekspertami zewnętrznymi, w tym ze środowiskiem naukowym. Profesor Skoczny był doradcą Prezesów Urzędu Antymonopolowego, a następnie UOKiK w latach 1990 – 1995 (Prof. A. Fornalczyk), 1995-1998 (Prof. A. Sopocko) i 2001 – 2005 (Dr C. Banasiński). Od 1990 r. wydał w kraju i za granicą kilkanaście książek i około 100 artykułów naukowych, poświęconych prawu ochrony konkurencji w Polsce i Unii Europejskiej. W 2007 r. stworzył i do dziś kieruje Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych (CARS) na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej na temat tej uroczystości można przeczytać na stronie internetowej pod poniższym linkiem - tutaj

Godziny adaptacyjne dla nowo przyjętych studentów WZ UW

Terminarz godzin adaptacyjnych organizowanych dla nowo przyjętych studentów Wydziału Zarządzania na rok akademicki 2018/2019.

Oferta studiów podyplomowych z ulgą w płatności dla Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego

Absolwenci  studiów licencjackich i magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego, podejmujący w roku ak. 2018/2019 studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania UW, otrzymają ulgę w płatności czesnego.

Zmiana indywidualnych numerów kont bankowych Studentów

19 września 2018 r. zmieniają się wszystkie indywidualne numery rachunków bankowych, dostępne na koncie Studenta w systemie USOSweb.

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 [2 października 2018 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 2 października 2018 r. o godz. 16.00 w Auli A przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej.

Konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora UW ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta w Zakładzie Prawa Administracji Ogólnej.

II edycja Konkursu Przedsiębiorca Roku UW

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW oraz Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zapraszają do udziału w Konkursie Przedsiębiorca Roku 2018 Uniwersytetu Warszawskiego.

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2018

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2018, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Rekrutacja na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW

Serdecznie zapraszamy na studia podyplomowe Wydziału Zarządzania UW. Oferta na rok ak. 2018/2019 obejmuje 19. kierunków  z różnych obszarów zarządzania, marketingu i finansów, w tym 3 nowe specjalności: Skarbowość korporacyjną, FinTech oraz Finanse w Praktyce Prawniczej.

Wydział Zarządzania UW wraz z Fundacją The Bridge zrealizował w roku akademickim 2017/18 Projekt "Edukacja Oknem na Świat". Społeczeństwo-Przedsiębiorczość-Innowacje w 21 wieku.

Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW - galeria zdjęć

6 lipca 2018 r. odbyła się Graduacja Absolwentów Wydziału Zarządzania UW 2017/2018. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.