Biuro Karier Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na warsztat „Rekrutacja krok po kroku”

Biuro Karier Wydziału Zarządzania i firma Tesco zapraszają na warsztaty przygotowujące do udziału w skomplikowanych procesach rekrutacyjnych. Podczas trzech warsztatów studenci dowiedzą się jak przygotować dokumenty aplikacyjne, jak najlepiej wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej i sesji assesment centre. Pierwszy warsztat odbędzie się 14 maja, kolejne 21 maja 2015 r.

Poniżej opis i szczegóły warsztatów:

Temat warsztatu: „Poznaj tajniki Centrum Oceny/ Rozwoju”

Termin: 14 maja 2015, sala C409
Osoba prowadząca: Karolina Zadęcka, Kierownik ds. Rekrutacji
Centrum Oceny/ Rozwoju jest procedurą umożliwiającą pomiary wiedzy, umiejętności i zdolności pracowników lub kandydatów do pracy (kompetencji). Jest najbardziej rozbudowaną procedurą pomiaru kompetencji kandydatów na dane stanowisko. Ta metodologia posiada najwyższą trafność spośród wszystkich metod rekrutacji.

Podczas warsztatu dowiesz się:
1. Co to jest Centrum Oceny/ Rozwoju.
2. Jakie są kluczowe elementy Centrum Oceny/ Rozwoju z perspektywy
kandydata?
3. Co jest oceniane podczas sesji?
4. Jaki jest przebieg sesji?
5. Jak możesz przygotować się do udziału w Centrum Oceny/ Rozwoju?

Zapisy są udostępnione pod poniższym linkiem - tutaj

Temat warsztatu: „Daj się zaprosić na rozmowę rekrutacyjną”

Termin: 21 maja 2015, sala C409
Osoba prowadząca: Karolina Zadęcka, Kierownik ds. Rekrutacji
Opis: Dokumenty aplikacyjne to swoista oferta handlowa, ponieważ aplikujący jest „sprzedawany” poprzez swoje dokumenty. Jako jedne z kluczowych narzędzi „sprzedaży”, dokumenty powinny podkreślać korzyści wynikające dla pracodawcy z zaproszenia na rozmowę właśnie Ciebie.

Podczas warsztatu dowiesz się:
1. Czemu służą dokumenty aplikacyjne?
2. Jak wykorzystać wiedzę o swoich mocnych i słabych stronach, redagując dokumenty aplikacyjne.
3. List motywacyjny – jakie spełnia zadania, jak go przygotować?

Zapisy są udostępnione pod poniższym linkiem - tutaj

Temat warsztatu: „Zamień rozmowę rekrutacyjną na ofertę pracy”

Termin: 21 maja 2015, sala C407
Osoba prowadząca: Agnieszka Gomułczak, Kierownik ds. Zarządzania Talentami
Opis: Mimo ciągłego rozwoju nowoczesnych technik doboru personelu, rozmowa kwalifikacyjna nadal stanowi najbardziej powszechny sposób selekcji kandydatów. Tylko w trakcie bezpośredniego kontaktu rekruter może bowiem uzyskać odpowiedź na podstawowe pytanie: czy kandydat posiada odpowiednie umiejętności i wymagane cechy?

Podczas warsztatu dowiesz się:
1. Czym jest rozmowa kwalifikacyjna?
2. Jak się do niej najlepiej przygotować.
3. Jakie są najważniejsze przeszkody pomyślnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Zaproszenie na konferencję FUROG 2017 [27 listopada 2017 r.]

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach cyklu spotkań "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych".

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 29 listopada 2017 roku o godz. 12.00 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Popiołek.

Granty Narodowego Centrum Nauki dla Wydziału Zarządzania UW

Granty Narodowego Centrum Nauki otrzymali dr hab. Krzysztof Walczak oraz mgr Krzysztof Nowak.

Rekrutacja na studia doktoranckie w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do podjęcia studiów doktoranckich w języku angielskim „Zarządzanie wielokulturowe w erze globalizacji”, realizowanych w ramach grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

I miejsce Wydziału Zarządzania w ogólnopolskim Rankingu Wydziałów Ekonomicznych dziennika „Rzeczpospolita”

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajął I miejsce w Polsce, w rankingu Uczelni i Wydziałów Ekonomicznych dziennika "Rzeczpospolita", nad którym patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konferencja "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy" [16-17 listopada 2017 r.]

Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza do udziału w Międynarodowej Konferencji "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy", która odbędzie się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w dn. 16-17 listopada 2017 roku.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 21 listopada 2017 roku o godz. 12.00 w sali B104  Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Łukasza Łaty.

Uniwersyteckie Spotkania z Rynkiem Pracy [22-23 listopada 2017 r.]

Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do udziału w Uniwersyteckich Spotkaniach z Rynkiem Pracy, które odbędą się w dniach 22-23 listopada 2017 roku.

Wydział Zarządzania z kategorią A za działalność naukową

Wydział Zarządzania UW otrzymał kategorię naukową A w ocenie parametrycznej jednostek naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Warsztaty z firmą Goldman Sachs

Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, wraz z firmą Goldman Sachs, zaprasza na warsztaty prezentujące działanie jednego z największych banków inwestycyjnych na świecie.

Konferencja naukowa "Turystyka medyczna - szansą na poprawę efektywności dla wielu gospodarek świata" [5.12.2017]

Koło Doktorantów Historii i Rozwoju Biznesu wraz z Fundacją na rzecz Historii i Wsparcia Biznesu im. Kordiana Tarasiewicza zapraszają do udziału w Konferencji "Turystyka medyczna - szansą na poprawę efektywności dla wielu gospodarek świata", która odbędzie się 5.12.2017 r. na WZ UW.