Sukces studentów z Koła Naukowego Przedsiębiorczości

Drużyna Koła Naukowego Przedsiębiorczości WZ UW , w składzie: Joanna Chlebiej, Edyta Prokopiuk i Tomasz Martynowicz, zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Liga Menadżerów Biznesu.

Konkurs odbył się w dniach 6-7 maja 2015 r. w Siedlcach. Zespół z naszego Wydziału, zmierzył się z 6. najlepszymi, po pierwszym etapie, drużynami. Uczestnicy mieli za zadanie zaprezentowanie, przygotowanego podczas I etapu, case study, a następnie przeprowadzenie rozmowy biznesowej w języku angielskim oraz rozwiązanie quizu z dziedzin takich jak: zarządzanie, ekonomia i geografia ekonomiczna, logistyka i marketing, finanse, prawo. W finale, który polegał na analizie priorytetowych do wykonania spraw oraz podziale obowiązków zgodnie z kompetencjami, drużyna Uniwersytetu Warszawskiego, zmierzyła się z zespołem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. O zwycięstwie przesądziły dosłownie ułamki punktów. Naszym reprezentantom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pierwsze miejsce studiów Wydziału Zarządzania UW w rankingu Perspektywy 2020

Szanowni Państwo, z radością przyjęliśmy wiadomość o sukcesie Wydziału Zarządzania UW w tegorocznym rankingu kierunków studiów miesięcznika „Perspektywy”. W grupie „Zarządzanie”, studia naszego Wydziału zostały uznane za najlepsze w Polsce z wynikiem 100 pkt.

Kierunek "Zarządzanie" został uwzględniony w ramach kierunków ekonomicznych.

Dziekan Wydziału Zarządzania UW na kadencję 2020-2024

uprzejmie informujemy, że w wyniku wyborów, Dziekanem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kadencję obejmującą lata 2020 – 2024, został prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz

Nowo wybrany Dziekan swoją  funkcję obejmie 1 września 2020 r.
Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Konkurs na zatrudnienie doktoranta – stypendysty

Konkurs na zatrudnienie doktoranta – stypendysty w grancie OPUS18 UMO-2019/35/B/HS4/02471 pt.: „Determinanty wpływu polityki makroostrożnościowej na wyniki działalności banków w Europejskim Obszarze Gospodarczym”.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie badawczo-dydaktycznej.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych, na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie badawczo-dydaktycznej.

Konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Europejskiego Prawa Gospodarczego

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie profesora uczelni w Zakładzie Europejskiego Prawa Gospodarczego

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Rynkowych i Logistyki

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Innowacji Rynkowych i Logistyki, na podstawie umowy o pracę na czas określony w grupie badawczo-dydaktycznej.

Konkurs na zatrudnienie dwóch adiunktów w Katedrze Systemów Informacyjnych Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie dwóch adiunktów w Katedrze Systemów Informacyjnych Zarządzania

Bezpłatne testy na koronawirusa dla pracowników i doktorantów UW

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że pracownicy i doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego mogą skorzystać z bezpłatnych badań na obecność przeciwciał przeciw wirusowi SARS-CoV-2. Testy można wykonać od 29 czerwca do 28 sierpnia.

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Państwo, (aktualizacja z 30 lipca)

W związku z Zarządzeniem Rektora UW z 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW, informujemy Państwa o wdrożeniu następujących rozwiązań, dotyczących życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW.
Information about coronavirus-related matters and restrictions at the Faculty of Management University of Warsaw.

Prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak rektorem Uniwersytetu Warszawskiego!

Szanowni Państwo, drodzy Pracownicy i Studenci, Koledzy i Przyjaciele,

Rektorem Uniwersytetu Warszawskiego w kolejnej kadencji na lata 2020-2024, został prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak, Dziekan Wydziału Zarządzania!

Serdecznie gratulujemy i życzymy Panu Profesorowi wszelkiej pomyślności w pełnieniu tak ważnej misji, siły, wytrwałości i sukcesów w realizacji programu wyborczego, dla dobra naszej Uczelni i całej naszej uniwersyteckiej społeczności. Wszyscy czujemy wielką dumę z wyboru Profesora Alojzego Z. Nowaka, pierwszego w historii Uniwersytetu Warszawskiego rektora, wywodzącego się z Wydziału Zarządzania!

Konferencja "Managerial Empirical Research Arena" - 25 lipca 2020

serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w Konferencji "Managerial Empirical Research Arena" (MERA), która odbędzie się w formie zdalnej/online, 25 lipca 2020 roku, w najbliższą sobotę o godz. 9.00.

Konferencja będzie poświęcona prezentacji wyników badań, prowadzonych przez Doktorantów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w tym uczestników programu „Zarządzanie wielokulturowością w dobie globalizacji”.