Szkoła Letnia na Wydziale Zarządzania UW

22 czerwca 2015 r. rozpoczynają się zajęcia 5. edycji Szkoły Letniej Wydziału Zarządzania UW, w której uczestniczyć będzie grupa obcokrajowców, m. in. ze Słowenii, Węgier czy Korei Południowej.

Wszystkie osoby, które w ciągu 3 tygodni pobytu studentów zagranicznych na naszym Wydziale, chciałyby zaangażować się w opiekę nad gośćmi oraz organizację eventów kulturalno-rozrywkowych, zapraszamy do kontaktu z Sekcją Współpracy z Zagranicą WZ UW. Wolontariusze, którzy włączą się w organizację  Szkoły Letniej, otrzymają zaświadczenia pozwalające zaliczyć praktyki studenckie.

Czekamy na Wasze zgłoszenia: Sekcja Współpracy z Zagranicą WZ, pok. C218, e-mail: akrol@wz.uw.edu.pl

Organizacja życia akademickiego na Wydziale Zarządzania UW

Szanowni Państwo, (aktualizacja z 26 lutego 2021 r.)

publikujemy aktualne informacje dotyczące organizacji życia akademickiego w Uniwersytecie Warszawskim oraz na Wydziale Zarządzania UW, które  mają związek z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW. Uprzejmie prosimy wspólnotę naszego Wydziału o zapoznanie się z treścią ogłoszeń.

Życzymy optymizmu i zdrowia!

Nowe:
Otwarcie Biblioteki WZ UW od 1 marca 2021 r. Biblioteka będzie czynna w dniach: poniedziałek - piątek: godz. 14 - 18, sobota: godz. 10 - 14, niedziela - nieczynna.

Konferencja „Implementacja Dyrektywy ECN+ w Polsce – w stronę skuteczniejszego stosowania prawa konkurencji?”

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych na Wydziale Zarządzania UW oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów serdecznie zapraszają do udziału  w konferencji online „Implementacja Dyrektywy ECN+ w Polsce – w stronę skuteczniejszego stosowania prawa konkurencji?”, która odbędzie się 2 marca 2021 r.

Rekrutacja do bezpłatnego programu „EIT Food Seedbed 2021”

serdecznie zachęcamy do udziału w rekrutacji do bezpłatnego programu wsparcia innowacyjnej przedsiębiorczości w branży rolno-spożywczej „EIT Food Seedbed 2021”. Program ten wspiera osoby, które mają pomysły na założenie firm typu start-up/spin-off w obszarach związanych z sektorem rolno-spożywczym albo już prowadzą takie firmy. Termin zgłoszeń upływa 10 kwietnia 2021 r.

Zaproszenie na 3. edycję MERA Managerial Empirical Research Arena

zapraszamy na 3. edycję MERA Managerial Empirical Research Arena – platformy dzielenia się wiedzą i wynikami badań empirycznych, dedykowanej doktorantom Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, która odbędzie się 20 lutego br. o godz. 9.00.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym

Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Uniwersytetu Warszawskiego podaje do wiadomości, że 24.02.2021 r. o godz. 11:30 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w trybie zdalnym mgr. Marka Dżamana pt.: „Wpływ regulacji na zarządzanie przedsiębiorstwem obrotu gazem ziemnym”.

Czasopisma WZ UW w wykazie czasopism naukowych, opublikowanym przez Ministra Edukacji i Nauki

informujemy, że w opublikowanym przez Ministra Edukacji i Nauki wykazie czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, znalazły się dwa czasopisma redagowane przez Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych na Wydziale Zarządzania UW: Yearbook of Antitrust and Regulatory Studies (YARS®) oraz Internetowy Kwartalnik Antymonopolowy i Regulacyjny (IKAR®).

Konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie pracownika administracyjnego w Sekcji Studenckiej. Termin składania aplikacji upływa 5 marca 2021 r.

Zaproszenie do udziału w Konkursie "Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego"

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie „Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego”, który  skierowany jest do pracowników, studentów i absolwentów UW, zaangażowanych w prowadzenie własnej firmy. W ten sposób Uniwersytet chce docenić tych wszystkich, którzy tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa oraz działają na rzecz gospodarki i społeczeństwa.

Seminarium pt. "Wyzwania globalne vs. narodowe instrumenty – finanse publiczne w warunkach postępującej globalizacji"

serdecznie zapraszamy na seminarium pt. "Wyzwania globalne vs. narodowe instrumenty – finanse publiczne w warunkach postępującej globalizacji", które odbędzie się 16 marca 2021 roku o godz. 17:00 na platformie Zoom (link po rozwinięciu tekstu). Wprowadzenie przedstawi prof. US dr hab. Sławomir Franek (Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego), komentarz wygłosi prof. dr hab. Marta Postuła (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego). Spotkanie jest drugim w ramach cyklu Seminariów Naukowych pt. "Konkretnie o ekonomii".

Warsztaty online: “Make it visible! Promotion and communication project” - dodatkowa tura

Drodzy Studenci,

Welcome Point i Centrum Wolontariatu Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają Studentów zagranicznych do wzięcia udziału w serii warsztatów online dotyczących promocji i komunikacji w środowisku wielokulturowym, które zostaną przeprowadzone w języku angielskim. Rejestracja trwa do 21 lutego br.

Spotkanie online z Prorektorem ds. studentów i jakości kształcenia, prof. Sławomirem Żółtkiem

spotkanie planowane na 29 stycznia br. z prof. Sławomirem Żółtkiem, prorektorem UW ds. studentów i jakości kształcenia, zostało odwołane z powodu jego choroby. Nowy termin spotkania planowany jest na luty.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Katedrze Psychologii i Socjologii Zarządzania na podstawie umowy o pracę, na czas określony, w grupie badawczo-dydaktycznej.