Konferencja międzynarodowa - An entrepreneurial university and its role in the regional Triple Helix, 18-19 czerwca 2015

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na międzynarodową konferencję naukową pt. An entrepreneurial university and its role in the regional Triple Helix model, która odbędzie się 18-19 czerwca 2015 roku w Warszawie oraz Białymstoku.

Organizatorem konferencji jest Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, a współorganizatorami: Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytet w Białymstoku. Honorowy patronat nad Konferencją objęli: Prorektor ds. Badań Naukowych i Współpracy Uniwersytetu Warszawskiego - prof. Alojzy Nowak oraz rektor Uniwersytetu w Białymstoku i prezydent Białegostoku. Przewodniczącym konferencji jest prof. dr hab. Andrzej Jasiński z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Obrady pierwszego dnia Konferencji odbędą się w Auli Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie (sala B205, II piętro, budynek B), drugiego dnia – w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym. Obrady będą odbywać się w językach polskim i angielskim, z udziałem tłumaczy. Wśród prelegentów będzie wielu znakomitych gości  m.in. z Uniwersytetu Stanforda.

Program Konferencji dostępny jest w załączniku.

Więcej informacji o Konferencji  - http://bpnt.bialystok.pl/konferencja-triple-helix/

Serdecznie zapraszamy!

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 [3 października 2017 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania UW mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 3 października 2017 r. o godz. 17.00 w Auli A  przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie.

Spotkanie Wspólnot Wiedzy i Innowacji organizowane przez EIT Health i EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

19 września br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się wspólne spotkanie sześciu tematycznych Wspólnot Wiedzy i Innowacji, organizowane przez EIT Health i EIT Food.

Ankiety dydaktyczne w systemie USOS za semestr letni roku akademickiego 2016/2017

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, dotyczącej zajęć odbywających się w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017.

Poradnik dla studentów I roku Uniwersytetu Warszawskiego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z publikacją przygotowaną przez Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego - Poradnikiem dla studentów I roku.

Spotkanie konsorcjum EIT Food na Uniwersytecie Warszawskim

W dniach 7-8 września br. w siedzibach UW oraz WZ UW odbywają się spotkania Konsorcjum EIT Food, którego nasza uczelnia jest uczestnikiem. EIT Food jest częścią Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, działającego jako organ UE i ma na celu wspieranie projektów podnoszących innowacyjność sektora rolno-spożywczego.

Zaproszenie na warsztaty z orientacji kulturowej

Welcome Point UW zaprasza na warsztaty z orientacji kulturowej dla nowoprzybyłych studentów zagranicznych. Warsztaty, skierowane do anglojęzycznych studentów pierwszego roku, zostaną przeprowadzone przez przedstawicieli Międzynarodowej Organizacji do spraw Migracji 25-26 oraz 27-28 września 2017 r.

Zaproszenie na konferencję FUROG 2017 [27 listopada 2017 r.]

Katedra Finansów i Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w VII edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej, organizowanej w ramach cyklu spotkań "Finansowe Uwarunkowania Rozwoju Organizacji Gospodarczych".

Konkursy na zatrudnienie pracowników na Wydziale Zarządzania UW

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkursy na zatrudnienie pracowników, na następujących stanowiskach:

Nowość w naszej ofercie! Studia Podyplomowe: Zarządzanie na rynku dzieł sztuki

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w roku akademickim 2017/18, planuje uruchomienie Podyplomowych Studiów Menedżerskich "Zarządzanie na rynku dzieł sztuki".
Program Studiów adresowany jest do doradców inwestycyjnych, pracowników muzeów i galerii prywatnych, domów aukcyjnych, antykwariuszy, kuratorów prywatnych kolekcji oraz osób zainteresowanych inwestowaniem w sztukę. Studia realizowane są we spółpracy z DZP Sp. k.