Piknik Absolwentów UW - 27 czerwca 2015

JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na IV PIKNIK ABSOLWENTÓW UW

27 CZERWCA 2015 godz. 11.00-16.00, Ogrody Biblioteki Uniwersyteckiej w  Warszawie, ul. Dobra 56/66.
Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje w strefach:

• artystycznej - występy muzyczne, taneczne, wystawy malarstwa
  • aktywności - ergometry, wycieczki, pokazy fizyków
  • relaksu - leżaki, parasole
  • rozrywki dla dzieci - dmuchana zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, szpital lalki i misia, iluzjonista, animatorzy, malowanie buziek, rysowanki, chusta klanza, dmuchane boisko piłkarskie
  • degustacji - sprzedaż dla wszystkich chętnych, darmowe vouchery dla absolwentów UW zapisanych do Klubu Absolwentów UW

JESTEŚ ABSOLWENTEM studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, podyplomowych UW?

ZAPISZ SIĘ do Klubu Absolwentów UW deklaracja Absolwenta UW i zarezerwuj voucher do strefy degustacji http://goo.gl/forms/RhfhomCSwt (odbiór voucherów na stoisku informacyjnym podczas Pikniku)

Dodatkowo zapraszamy na wycieczki:

Podczas Pikniku będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w fotobudce oraz podzielenia się wspomnieniami z lat studenckich, z reporterami Akademickiego Radia Kampus, które jest patronem medialnym IV Pikniku Absolwentów UW.

Zarezerwujcie czas, zaproście rodzinę, przyjaciół i znajomych absolwentów UW.

Szczegóły na stronie i fanpage’u Klubu Absolwentów UW:

www.absolwent.uw.edu.pl

www.facebook.com/KlubAbsolwentowUW

Informacja dla Studentów na temat rejestracji w systemie USOS

Drodzy Studenci,

publikujemy informację na temat rejestracji w systemie USOS, na zajęcia w semestrze letnim r.a. 2017/2018.  Informacja dotyczy Studentów następujących studiów:

DSM, DSFRiU, 2 rok MSEMen, stacjonarnych, niestacjonarnych wieczorowych i niestacjonarnych zaocznych oraz MSM, MSFRiU stacjonarnych, kontynuujących naukę w semestrze LETNIM r.a. 2017/2018.

Szczegóły znajdują się pod linkiem - tutaj

Organizacja zjęć na Wydziale Zarządzania; zmiany w lokalizacji zajęć

Uprzejmie prosimy o weryfikowanie lokalizacji zajęć odbywających się w siedzibie Wydziału Zarządzania.

Zmiany mogą wystąpić z powodu czasowego wyłączenia z użytkowania niektórych sal wykładowych, znajdujących się w budynku B.

Informacje o lokalizacji zajęć dydaktycznych są na bieżąco publikowane na telebimach znajdujących się w siedzibie WZ.

Przepraszamy za niedogodności.

Prof. Teresa Czerwińska Ministrem Finansów

Dr hab. Teresa Czerwińska, prof. UW, wykładowca Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, została powołana 9 stycznia 2018 r. na stanowisko Ministra Finansów w rządzie Premiera Mateusza Morawieckiego.

Akredytacja EQUIS dla Wydziału Zarządzania UW

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego otrzymał akredytację EQUIS – jedną z najbardziej prestiżowych akredytacji dla uczelni biznesowych.

List od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina

Wydział Zarządzania UW otrzymał list gratulacyjny od Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Pana Jarosława Gowina, w związku z uzyskaniem przez Wydział akredytacji EQUIS.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 18 stycznia 2018 roku o godz. 12.00 w sali A207 Wydziału Zarządzania UW, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Katarzyny Niewińskiej.

Konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na zatrudnienie adiunkta w Zakładzie Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych. Termin składania aplikacji upływa 31 stycznia 2018 roku.

Zaproszenie - Gra Hossa

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych do zgłaszania uczestnictwa w tegorocznej edycji „Gry Hossa”. Zgłoszenia dwuosobowych zespołów można dokonać do 30 kwietnia 2018, pod adresem mailowym: zgloszenie@wz.uw.edu.pl

Konferencja "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking” [23.03.2018]

Wydział Zarządzania UW wraz z Wydziałem Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w V edycji Konferencji "Planowanie wieloletnie - efektywność wydatków publicznych – benchmarking”.

Godziny otwarcia sekretariatów studiów w okresie świąteczno-noworocznym

Godziny otwarcia sekretariatów studiów w okresie świąteczno-noworocznym: 22 grudnia 2017 r. – 2 stycznia 2018 r.

I miejsce w Polsce, III w Europie Wschodniej, w rankingu Eduniversal

I miejsce Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w Polsce, III w Europie Wschodniej, w X edycji międzynarodowego rankingu uczelni biznesowych Eduniversal.

Warsztaty z ekspertem Citibanku

W dniach 12-14.12.2017 r. studenci Wydziału Zarządzania mieli okazję uczestniczyć w warsztatach "Procesowanie aktywów funduszy inwestycyjnych na przykładzie MS&S Citibank Europe", prowadzonych przez eksperta z Banku Powierniczego Custody w ramach Citibank Europe.