Inwestuj w swoją przyszłość!
Wybierz studia podyplomowe na najlepszej uczelni w Polsce!

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego powstał w 1972 roku, co czyni go najstarszą szkołą biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest też największym wydziałem UW, czyli największej uczelni i najlepszego ośrodka badawczego w kraju. WZ jest co roku doceniany w rankingach. W rankingu „Perspektywy” 2021 studia (w grupie kierunków ekonomicznych, w kategorii „Zarządzanie”), studia prowadzone przez Wydział Zarządzania UW zostały uznane za najlepsze w Polsce.

Wydział Zarządzania UW posiada 5 na 5 tzw. palmes of excellence, przyznawanych najlepszym uczelniom i wydziałom biznesowym na świecie. Został też wielokrotnie wyróżniony jako lider w międzynarodowych rankingach Eduniversal – m.in. jako najlepsza szkoła biznesu w Polsce oraz III najlepsza szkoła biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Poznaj nowe kierunki Podyplomowych Studiów Menedżerskich!

Zapraszamy do zdobycia nowych kwalifikacji i rozwoju swojej kariery poprzez studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego!

Nasza oferta edukacyjna skierowana jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania oraz zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy. Nasze studia podyplomowe to szansa na zdobycie praktycznej wiedzy, która pozwoli Ci na skuteczne rozwiązywanie problemów biznesowych i podejmowanie trafnych decyzji.

Programy studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania to doskonała propozycja dla osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu:

W ramach naszych studiów podyplomowych zyskasz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci na osiągnięcie sukcesu w dzisiejszym wymagającym środowisku biznesowym.

Poznaj nowych przyjaciół i ucz się od najlepszych!

Nasi wykładowcy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W ramach studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania będziesz miał również możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania takiego programu studiów podyplomowych, który odpowiada Twoim potrzebom i celom zawodowym. Dołącz do nas i zdobądź wiedzę oraz umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć sukces w biznesie!