Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oferuje wiele ciekawych kół naukowych, które umożliwiają studentom rozwijanie swoich zainteresowań oraz zdobywanie dodatkowych umiejętności.

Działalność w kole naukowym niesie ze sobą wiele korzyści. Umiejętności oraz doświadczenie, tam zdobyte mogą okazać się niezastąpione w Twoim dalszym rozwoju. Dodatkowo rozbudowana siatka kontaktów może otworzyć przed Tobą wiele drzwi w przyszłym życiu zawodowym. Warto pomyśleć o członkostwie w kołach naukowych jak o inwestycji w przyszłość i zaangażować się już dziś.

Oto kilka z nich:

  • Core – Koło Naukowe Psychologii w Biznesie WZ UW– Koło działa od stycznia 2020 r. pod opieką dr Anny Kuźmińskiej. Koło zajmuje się organizacją webinarów dotyczących tematyki psychologii w biznesie, przygotowuje się do przeprowadzania badań oraz pracuje nad nawiązaniem współpracy z kołami z innych wydziałów.
  • Koło Naukowe Zrównoważonego Rozwoju – Koło działa od stycznia 2020 r. pod opieką dr hab. Elwiry Gross-Gołackiej. Głównym celem koła jest kształtowanie aktywnych postaw wśród studentów oraz budowanie przyszłości w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Członkowie koła zachęcają do poszerzania wiedzy z zakresu zrównoważonego rozwoju oraz aktywnego wykorzystywania jej nie tylko w pracy, ale przede wszystkim w życiu codziennym. W planach na przyszłość zawiera się organizacja webinarów oraz inicjatyw pro SDG (Sustainable Development Goals) w formie online.
  • Koło Naukowe B2S – Business to Sport – Studenckie Koło Naukowe „B2S – Business to Sport” – organizacja studencka reaktywowana (wcześniej od 2015 roku pod nazwą “Get Ready”) w lutym 2024 roku pod opieką dr Grzegorza Botwiny. Koło zajmuje się tematem zarządzania w sporcie, łącząc świat sportu ze środowiskiem naukowym. Celem koła jest zgłębianie wiedzy na temat funkcjonowania organizacji sportowych i zarządzania w sporcie, wzbogacanie wiedzy członków o praktyczną wiedzę specjalistów ze świata sportu czy promowanie zdrowego trybu życia wśród studentów.