Inwestuj w swoją przyszłość!

Wybierz studia podyplomowe na najlepszej uczelni w Polsce!

Zapraszamy do zdobycia nowych kwalifikacji i rozwoju swojej kariery poprzez studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego!

Nasza oferta edukacyjna skierowana jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania oraz zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy. Nasze studia podyplomowe to szansa na zdobycie praktycznej wiedzy, która pozwoli Ci na skuteczne rozwiązywanie problemów biznesowych i podejmowanie trafnych decyzji.

Programy studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania to doskonała propozycja dla osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu:

Projekty wspólne

Projekty wspólne organizowane są przez Fundację na rzecz wspierania Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Wydziałem Zarządzania UW.

  • NOWOŚĆ! Akademia ESG
  • NOWOŚĆ! Szkolenie – Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych
  • NOWOŚĆ! Szkolenie – Wprowadzenie do coachingu

W ramach naszych studiów podyplomowych zyskasz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci na osiągnięcie sukcesu w dzisiejszym wymagającym środowisku biznesowym.

Poznaj nowych przyjaciół i ucz się od najlepszych!

Nasi wykładowcy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W ramach studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania będziesz miał również możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania takiego programu studiów podyplomowych, który odpowiada Twoim potrzebom i celom zawodowym. Dołącz do nas i zdobądź wiedzę oraz umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć sukces w biznesie!

Niezbędnik Uczestnika Studiów Podyplomowych rok 2023/24

Zobacz wybrane opinie naszych Absolwentów

Trafnie dobrany zakres zagadnień, na co dzień przydatnych menedżerom, pomógł mi usystematyzować dotychczasową wiedzę praktyczną. Program zajęć ułożony jest w sposób interesujący i rozwojowy. Dodatkowym plusem jest organizacja i porządek podczas całego toku studiów. Moim zdaniem jest to bardzo dobra inwestycja we własny rozwój.
 
Emilia Aksan-Kruczek
Senior Product Manager w Polpharma Biuro Handlowe
Przez ostatni rok miałam niesamowitą przyjemność uczestniczyć w Podyplomowych Studiach Menedżerskich na kierunku „Marketing Produktów Farmaceutycznych”.
Na rynku jest kilka uczelni, oferujących podobną tematykę studiów, jednak po zapoznaniu się z programem tego kierunku na Uniwersytecie Warszawskim, wiedziałam, że jest to strzał w dziesiątkę! I dlatego też zdecydowałam się właśnie na UW.
Potem było już tylko lepiej 😊
Nie wiem od czego zacząć…Może od Kadry…Wykwalifikowani, pomocni, ciepli ludzie. Praktycy, ale też osoby, potrafiące przekazać swoja wiedzę.
Dr Monika Skorek, która była opiekunem naszego roku, ale też dokładała wszelkich starań, aby ten rok był jak najlepszy. Skrzętnie notowała nasze wszelkie uwagi i pochwały, tak, aby z roku na rok ten kierunek ulepszać! Razem z dr Agnieszką Wilczak i mgr Krzysztofem Podstawką udzielali cennych wskazówek przy tworzeniu naszych pierwszych planów marketingowych. O poprawność wypowiedzi, sztukę prezentacji czy negocjacji zadbał dr hab. Mariusz Trojanowski. I oczywiście niezastąpiony dr hab. Józef Haczyński, dzięki któremu nawet farmakologia okazała się być przystępna 😊
Oczywiście wielkie podziękowania należą się też całej reszcie kadry, która wykazywała się wielką cierpliwością 😊
Sprawa kolejna, niezmiernie ważna, to osoby, które tu poznałam! To dzięki nim te sobotnie i niedzielne spotkania były takie wyjątkowe! W wielu przypadkach będą to znajomości na lata! Czas spędzony z Wami na zajęciach był bardzo owocny… po zajęciach również 😊
Jeżeli nie macie pomysłu na to jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe albo po prostu szukacie wskazówki do swojej drogi w karierze, to gorąco polecam właśnie wybór UW!!
Dziękuję za wszystko i do zobaczenia na kolejnych studiach podyplomowych 😊

Agata Rogowska
Ambasadorka i VIP Absolwentka Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla twórców, artystów i animatorów kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego , światowej sławy śpiewaczka operowa, założycielka i Prezeska Fundacji StartSmart ”, jurorka i menedżerka kultury.

„Serdecznie polecam te studia!

dr Alicja Węgorzewska Whiskerd
Marketing Produktów Farmaceutycznych kończyłem w roku 2015. W moim odczuciu studia te są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które planują rozwój swojej kariery zawodowej w branży farmaceutycznej.
Bez wahania mogę dodać, że uczestnictwo w programie pozwoliło mi na rozszerzenie perspektywy marketingowej, szersze spojrzenie na rynek farmaceutyczny i przyczyniło się do rozwoju zawodowego.
Z perspektywy czasu doceniam, że studia dały mi unikalną możliwość czerpania z wiedzy i doświadczenia prowadzących – ekspertów w swojej dziedzinie – zarówno pracowników naukowych Wydziału Zarządzania, jak i praktyków branży farmaceutycznej.
W mojej grupie studiowały osoby z różnych obszarów branży farmaceutycznej: pracownicy małych i dużych produkcyjnych firm farmaceutycznych, magistrowie farmacji, kierownicy aptek, przedstawiciele środowisk badawczych, a także reprezentanci Ministerstwa Zdrowia. Miałem ogromne szczęście trafić na ludzi zainteresowanych swoim rozwojem i dzieleniem się własną wiedzą i doświadczeniem. Nawiązane znajomości utrzymuję do dziś i bardzo sobie je cenię.

Kamil Otrocki
Rewelacyjne, nowoczesne, innowacyjne – konieczne zwłaszcza w środowisku artystycznym, ze względu na postępujący proces pauperyzacji kultury, ubożenia dóbr dziedzictwa narodowego m. in. wskutek niezrozumienia ich wartości… Absolwenci ww. studiów mają dzięki nim olbrzymią szansę wypełnienia pogłębiającej się luki między twórcami kultury, a potencjalnymi odbiorcami. Absolwenci ww. studiów zyskują niezbędne narzędzia pozwalające właściwie zarządzać instytucjami kultury, a także fundacjami, stowarzyszeniami oraz spółkami prawa handlowego. Studia te niezwykle poszerzają horyzonty w kontekście możliwości rewitalizacji i zarządzania kulturą.

Paweł Lipnicki – artysta, aktor, twórca i trener biznesu
Brałem udział w I edycji studiów podyplomowych Marketing Produktów Farmaceutycznych. Doskonałe ugruntowanie i usystematyzowanie wiedzy ogólnej o produktach medycznych i farmaceutycznych – od A do Z. Świetni wykładowcy, ciekawy program oraz dużo praktycznych przykładów, które przydały się w codziennej pracy.

Marcin Czuż z Warszawy
Stryker Corporation, Wykładowca
Studia te są dla mnie przepustką do nowego świata! Niezwykle inspirujące! Z pewnością uświadamiające! Jak również skłaniające do odpowiedzi na kluczowe pytania: po co chcę to robić? I jak chcę to robić? Oczywiście, mam tu na myśli zarządzanie w kulturze szeroko pojętej. Studia w kwestii organizacyjnej są świetne. Tu mój wielki ukłon w Państwa stronę. To ogromna przyjemność i łatwość studiowania, za co bardzo dziękuję. Jestem wdzięczna za możliwość uczestniczenia w tych zajęciach i za kontakt z tyloma fantastycznymi ludźmi oraz za te, wszystkie nieprzewidziane spotkania i rozmowy, które kiełkują przeradzając się w końcu w drzewa.

Marta A. Zygadło – aktorka, animatorka kultury, producentka
Podyplomowe Studia Menedżerskie dla twórców, artystów i animatorów kultury – to znakomita i bardzo potrzebna formuła edukacyjna dla artystów. Jesteśmy wdzięczni, że Pani Maria Kujcys-Sołobodowska – pomysłodawczyni tego kierunku – pomogła nam, dzięki tak wspaniałym wykładom wzbogacić naszą wiedzę, którą z pewnością wykorzystamy w praktyce. Zajęcia prowadzone były w znakomity, klarowny sposób. Uczestnictwo w zajęciach było wielką przyjemnością intelektualną (nie brakowało też wspaniałych przerywników, kiedy pytaliśmy o praktyczne przykłady z konkretnych dziedzin). Szczególne wyrazy uznania za troskę, pomoc, opiekę, serce i ogromne zaangażowanie dla Pani Koordynator i wszystkich wykładowców. Dziękuję również tym, z którymi dane było mi się spotkać w trakcie tego szczególnego roku nauki. Z najwyższym szacunkiem i uznaniem.

Jolanta Markuszewska – artystka, menedżer kultury, b. Rzecznik Prezydenta Łodzi
“PSM Zarządzanie na rynku dzieł sztuki to kierunek, który poszerza horyzonty i daje sporą wiedzę, która nie jest dostępna we wszelakich publikacjach. Spotkania z bardzo ciekawymi ludźmi działającymi na rynku sztuki od lat i naprawdę znających się na rzeczy. :)”

Camille Jedrzejewska
Cieszę się, że mogłam powrócić w mury uczelni już jako studentka studiów podyplomowych. Wybrany przeze mnie kierunek Zarządzanie Zasobami Ludzkimi pozwolił mi zgłębić wiedzę z dziedziny, w której pracuję i pragnę się rozwijać. To były ciekawie i aktywnie spędzone weekendy, pełne rozmów z naukowcami i praktykami biznesu. Będzie mi tego brakowało.”

Adrianna Filipiak
“Zarządzanie Projektem Bardzo ciekawe i przydatne w praktyce studia, które szczerze polecam. Wykładowcy najwyższej klasy – praktycy w swoich dziedzinach. Zajęcia ciekawe, terminy rozsądne, atmosfera rewelacyjna. Ale nie byłem zaskoczony – w końcu Uniwersytet Warszawski to najlepsza uczelnia w Polsce ;)”

Jarosław Rybusiński
Powiedzieć „bardzo dziękuję” to tak, jak gdyby niewiele powiedzieć…
Bardzo, Pięknie, Serdecznie, Ogromnie DZIĘKUJĘ za możliwości, wiedzę oraz naukę w wielu obszarach merytorycznych oraz poza. Interdyscyplinarność, różnorodność i wieloaspektowość kierunku pozostaną w pamięci na długo a wiedza? Wdrażana już jest Każdego dnia!
 
Sylwia Kisielińska