Serdecznie witamy w gronie studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego!

Studentów studiów stacjonarnych, wieczorowych i zaocznych zapraszamy do udziału w Dniu Adaptacyjnym, który odbędzie się 29 września o godz. 13:00 (po uroczystej inauguracji roku akademickiego 2023/2024), w auli A w siedzibie Wydziału Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3, w Warszawie.

Program Dnia Adaptacyjnego, 29 września 2023, od godz. 13:00:

• Wystąpienie Prodziekan ds. studenckich i jakości kształcenia – dr hab. Monika Skorek, prof. UW (ważne informacje i linki dla nowych studentów)
  • Wystąpienie Dyrektor ds. Współpracy Międzynarodowej – dr hab. Katarzyna Dziewanowska, prof. UW
  • Wystąpienie przedstawiciela z Katedry Prawnych Problemów Administracji i Zarządzania – mgr Jacek Kiryło
  • Wystąpienie przedstawiciela Szkoły Języków Obcych – mgr Klara Małowiecka
  • Wystąpienie przedstawiciela Studium Sportu i Wychowania Fizycznego – mgr Joanna Buchajska
  • Wystąpienie przedstawiciela Samorządu Studentów

30 września o g. 22:00

• Wielka integracja przyszłych studentów WZUW – Klub Room 13

Celem Dni Adaptacyjnych jest zapoznanie studentów pierwszego roku z uczelnią i zasadami panującymi na Wydziale Zarządzania. Poznacie Państwo między innymi strukturę uczelni, zaznajomicie się z regulaminem studiów. Dowiecie się, jak rejestrować się na zajęcia, jak korzystać z systemu USOS i uzyskacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Wasi koledzy z Samorządu Studentów WZ UW pomogą Wam poznać Wydział i odnaleźć się w uczelnianej rzeczywistości.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na Wydziale Zarządzania UW!