Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez C&C Chakowski & Ciszek Konferencję Nowe Prawo Imigracyjne 2023: Cudzoziemcy, legalizacja, podatki, outsourcing, delegowanie, którego jesteśmy patronem razem z Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia 2023 r. i będzie miało charakter hybrydowy: formuła on-site i on-line.

Nowe Prawo Imigracyjne zmieni rzeczywistość rekrutacyjną wielu polskich pracodawców już w 2023 roku. Zmiany prawa będą dotyczyły nie tylko kwestii legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców, ze szczególnym uwzględnieniem obywateli Ukrainy, ale także istotnych zmian na rynku outsourcingowym w naszym kraju, który oparty jest na pracownikach cudzoziemskich.

Należy także mieć na uwadze istotne problemy podatkowe i ubezpieczeniowe dotyczące tworzenia optymalnych kosztowo form zatrudniania cudzoziemców jak również ich zakwaterowania, wyżywienia i dowozu do pracy. Ponadto, na uwagę zasługuje także zwiększający się trend delegowania z Polski cudzoziemców do innych krajów UE i Wielkiej Brytanii.

O tych wszystkich zagadnieniach będziemy dyskutować w gronie znakomitych ekspertów kancelarii C&C Chakowski & Ciszek, przedstawicieli urzędów i polskich uczelni.

Na uczestników chcących wziąć udział w Konferencji stacjonarnie, czekać będą stoliki eksperckie, sesja Q&A, bezpośrednia możliwość rozmowy z naszymi ekspertami, oraz zadawania pytań na żywo uczestnikom, przerwy kawowe i networkingowe, cyfrowe i drukowane materiały konferencyjne. Dla tych natomiast, którzy nie będą mieć możliwości pojawienia się osobiście, przygotowaliśmy transmisję on-line na żywo, dostęp do moderowanego czatu oraz cyfrowe materiały konferencyjne,  a wszystko to poprzez wygodną platformę ClickMeeting.

Całość wydarzenia ma charakter praktyczny: podczas VII paneli warsztatowych będziemy kolejno dyskutować na wybrane kwestie związane z czekającymi nas niebawem zmianami w prawie imigracyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się z programem spotkania, prelegentami oraz do zapisów, pod linkiem: