W dniach 17 – 19 kwietnia mieliśmy wielką przyjemność gościć na naszym Wydziale kolejne spotkanie dyrektorów i koordynatorów programu GlobalMBA z uczelni partnerskich tych międzynarodowych studiów: TH Köln oraz University of North Florida.

Program GlobalMBA jest unikalnym projektem studiów o podwójnym dyplomie (MA z TH Köln i UW oraz MBA z UNF), w który Wydział Zarządzania UW jest zaangażowany od wielu lat. Każdy z czterech etapów programu odbywa się na innej uczelni partnerskiej: oprócz wymienionych TH Köln i University of North Florida studenci mają okazję studiować również na Kyungpook National University w Korei Płd. Wizyta gości z uczelni partnerskich zaangażowanych w te studia upłynęła pod znakiem licznych dyskusji i spotkań z władzami Wydziału i UW, studentami oraz absolwentami programu mających na celu wzmocnienie współpracy i ciągły rozwój programu zapewniający jego absolwentom sukces w podążaniu wybraną ścieżką kariery.

Aby dowiedzieć się więcej o tym unikalnym programie zapraszamy do odwiedzenia strony GlobalMBA: http://www.wz.uw.edu.pl/wydzial/kierunki/globalmba/zarzadzanie/opis.