Drodzy Studenci!

w imieniu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zapraszamy studentów rachunkowości, ekonomii i finansów na Dzień Otwarty.

Wydarzenie odbędzie się 8 listopada 2023 roku o godz. 16:00 w siedzibie Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP przy ulicy Płockiej 17 lok. 25.

W trakcie wydarzenia prelekcję na bardzo ciekawy temat: „Sprawozdanie finansowe i sprawozdanie z działalności jako kompendium wiedzy o jednostce” poprowadzi Pani Agnieszka Gajewska – doświadczony wykładowca, członek Zarządu Głównego i Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie SKwP, biegły rewident.

Dzień Otwarty dla Studentów to znakomita okazja, aby lepiej poznać organizację, która już od ponad 115 lat zrzesza, wspiera i kształci zarówno osoby zawodowo związane z rachunkowością i finansami, jak i dopiero rozpoczynające swoją przygodę z księgowością.

Ze względów organizacyjnych prosimy osoby zainteresowane wzięciem udziału w Dniu Otwartym o zgłaszanie się pod adresem mailowym: mmakowska@skp-ow.com.pl.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu uzyskać można pod numerami telefonu: +48 726 030 972, +48 609 996 079 lub +48 885 305 645.