Zapraszamy na webinar pt. “Dokumenty aplikacyjne – praktyczne porady od rekrutera i doradcy kariery” – 28 lutego br., w godz. 15.00-16.30.

Wiosna to dla wielu studentów okres poszukiwania dodatkowej pracy zarobkowej na wakacje, a także staży czy praktyk związanych z kierunkiem studiów.

Z webinaru dowiesz się:

* jak wygląda współczesny rynek pracy, gdzie warto szukać ofert

* jak napisać profesjonalne CV i co zamieścić w liście motywacyjnym

* jakie mogą być elementy procesu rekrutacji i czego możemy się na nich spodziewać

* o co mogą pytać rekruterzy na rozmowie rekrutacyjnej

* jakie pytania warto zadać przyszłemu pracodawcy

Marta Prokopek-Pyśk – doradca kariery Biuro Karier i Absolwentów Wydziału Zarządzania UW, specjalista i praktyk HR, w ciągu półtorej godziny opowie o najistotniejszych kwestiach związanych z pisaniem CV i listu motywacyjnego, pokaże od kuchni, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i czego można się na niej spodziewać, a także odpowie na nurtujące uczestników pytania z obszaru rekrutacji.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM:

Identyfikator spotkania: 992 3692 5707
Kod dostępu: 662140