Sojusz 4EU+ uruchomił właśnie nabór do konkursu przygotowanego z myślą o wsparciu nauczycieli akademickich z uczelni członkowskich, w tym Uniwersytetu Warszawskiego:
SEED4EU+: konkurs na inicjatywy badawcze i edukacyjne realizowane przez międzyuczelniane zespoły z uniwersytetów członkowskich 4EU+. Program jest finansowany bezpośrednio z budżetów uczelni członkowskich 4EU+.

Kto może aplikować? Naukowcy i pracownicy akademiccy, którzy posiadają co najmniej stopień doktora i są związani z jednym z ośmiu uniwersytetów 4EU+. Wnioski muszą obejmować uczestników z co najmniej trzech uniwersytetów członkowskich 4EU+.

Finansowanie: maksymalna kwota dofinansowania wynosi 50 000 euro na projekt.

Czas trwania: Projekty mogą trwać do 12 miesięcy, z przewidywaną datą rozpoczęcia 1 stycznia 2025 r.

Termin składania wniosków: 30 września 2024 r.

W piątek, 21 czerwca (w godz. 15-16) odbędzie się sesja informacyjna online dla osób zainteresowanych konkursem. Obowiązują zapisy!

Wszystkie informacje na temat konkursu, formularz aplikacyjny oraz szczegóły o sesji informacyjnej znajdują się na stronie 4EU+: https://4euplus.eu/4EU-845.html