30 września oficjalnie powitaliśmy w naszych progach studentów pierwszego roku studiów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Inaugurację rozpoczął Dziekan WZ UW prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz, który powitał wszystkich Gości i Studentów. Chwilę potem głos zabrał JM Rektor Uniwersytetu Warszawskiego Alojzy Z. Nowak, który życzył studentom satysfakcjonującego roku akademickiego.

Prodziekan dr hab. Monika Skorek, prof. UW wyczytała osoby, które osiągnęły najlepsze wyniki w trakcie rekrutacji na WZ UW i razem odczytaliśmy słowa przysięgi studenckiej.

Wykład inauguracyjny wygłosiła absolwentka WZ UW Pani Agnieszka Dziewulska (Chief People and Culture Officer, Head of People, KPMG Poland Europa Środkowa i Wschodnia), która w swoim wystąpienia mówiła o poszukiwaniu rzetelnej informacji, wykorzystaniu sztucznej inteligencji i przyjaźniach, które spotkała na Wydziale Zarządzania UW.

Studentów pierwszego roku przywitał również przewodniczący Samorządu Studentów WZ UW Pan Konrad Błaszczuk, który jeszcze niedawno był sam na pierwszym roku.

Frekwencja dopisała, a my byliśmy szczęśliwi, że mogliśmy poznać Was po raz pierwszy. Sale WZ UW są przygotowane i czekają na Was już w środę na pierwszych wykładach i ćwiczeniach!

Do zobaczenia 🙂