Ośrodek Komputerowy znajduje się w pokoju C319 i działa w godzinach 8:00 – 16:00. Nasi pracownicy stoją na straży bezawaryjnej pracy sieci komputerowej na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz wszelkich urządzeń do niej wpiętych.

Zgłoszenia awarii

Pracownicy chcący zgłosić jakąkolwiek awarię (bądź takie podejrzenie) sprzętu komputerowego lub usługi sieciowej, proszeni są o zgłaszanie wszelkich spraw na adres e-mailowy Ośrodka Komputerowego: ok@wz.uw.edu.pl. Zgłoszenie drogą mailową sprawi, iż zostanie skierowana do odpowiedniej osoby, a tym samym zostanie błyskawicznie rozwiązana.

Zgłoszenie innej osobie może sprawić, że ścieżka proceduralna znacznie się wydłuży nim sprawa trafi do właściwej osoby, a tym samym rozwiązanie problemu nastąpi znacznie później.