Już 20 lipca (czwartek) o godz. 10.00 zapraszamy na bezpłatne seminarium, które stanowi formę wprowadzenia do problematyki nowych studiów podyplomowych pn. Polityka klimatyczna i zarządzanie ochroną środowiska w wymiarze lokalnym, dofinansowanych ze środków NFOŚiGW i jednocześnie zapewnia dialog z przedstawicielami samorządów, którzy są jedną z głównych grup docelowych projektu. Celem seminarium jest lepsze dopasowanie programu studiów do potrzeb jednostek samorządowych. Każdy uczestnik będzie miał możliwość zgłoszenia uwag do programu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy dokonać rejestracji: https://lnkd.in/dy-gKEmp

Udział w spotkaniu zadeklarowali decydenci i kierownictwo najważniejszych w Polsce instytucji związanych z polityką klimatyczną i ochroną środowiska, m.in. dr Przemysław Ligenza, Prezes NFOŚIGW. W spotkaniu wezmą również udział przedstawiciele samorządów oraz wykładowcy, którzy będą prowadzić zajęcia na uruchamianych od października studiach. Polski Kongres Klimatyczny jest partnerem wspierającym projekt nowego kierunku studiów podyplomowych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.