Rachunkowość i Controlling
Studia II stopnia
1,5 roku, 3 semestry
Studia płatne
Studia II stopnia
1,5 roku, 3 semestry
Studia płatne
Nie zatrzymuj się w połowie drogi – kontynuuj naukę na WZ UW! Masz już licencjat? Czas na kolejny krok! Studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego to inwestycja, która naprawdę się opłaca – niezależnie, czy chcesz rozwijać się w biznesie, finansach, digital marketingu czy zarządzaniu?
Zrób kolejny krok – wypełnij formularz i poznaj ofertę studiów magisterskich na WZ UW!Twoja droga jeszcze się nie kończy – zrób z nami kolejny etap!
Zostaw swoje imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu, a wyślemy Ci:
Studia magisterskie na kierunku Rachunkowość i Controlling to program dla tyc, którzy chcą zdobyć zaawansowaną wiedzę i specjalistyczne narzędzia niezbędne do pracy w nowoczesnych działach finansowo-kontrolingowych. W trakcie studiów:
Ten kierunek przygotowuje do pracy tam, gdzie liczy się precyzja, analiza i odpowiedzialność za decyzje finansowe. Po ukończeniu studiów:
To studia dla tych, którzy chcą łączyć precyzję rachunkowości z myśleniem strategicznym – by wspierać kluczowe decyzje finansowe w organizacjach.
Studia magisterskie z Rachunkowości i Controllingu to kolejny krok dla tych, którzy chcą rozwijać się w kluczowych obszarach finansów organizacji – od specjalisty, przez eksperta, aż po kluczowe stanowiska menedżerskie w biznesie (Zarząd, Rada Nadzorcza).
Godziny przyjęć: poniedziałek – piątek 09:00 – 14:00, pokój C206 (II piętro), ul. Szturmowa 1/3, Warszawa; (w okresie czerwiec-wrzesień: poniedziałek – piątek 08:00 – 15:00);
tel.: 22 55 34 190;
mail: rekrutacja@wz.uw.edu.pl – dla kandydatów z Polski
admissions@wz.uw.edu.pl – dla kandydatów z zagranicy
O przyjęcie na pierwszy rok studiów drugiego stopnia mogą ubiegać się osoby z dyplomem licencjata, magistra, inżyniera lub równorzędnym.
Kandydaci są przyjmowani na studia na podstawie średniej arytmetycznej wyliczonej z:
W postępowaniu kwalifikacyjnym tworzy się listę rankingową sporządzoną w oparciu o uzyskaną końcową ocenę według powyższych kryteriów.
Obowiązują takie same zasady, jak dla kandydatów z dyplomem uzyskanym w Polsce.
W przypadku braku oceny na dyplomie ukończenia studiów wyższych, wydanym za granicą, za ocenę równoważną zostanie uznana średnia ocen z toku studiów, przyrównana do skali ocen stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.