Serdecznie zapraszamy do wzięcia udział w II turze rekrutacji na nasze studia podyplomowe. II tura będzie trwała od 27 września do 4 października!

Inwestuj w swoją przyszłość!

Wybierz studia podyplomowe na najlepszej uczelni w Polsce!

Zapraszamy do zdobycia nowych kwalifikacji i rozwoju swojej kariery poprzez studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego!

Nasza oferta edukacyjna skierowana jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania oraz zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy. Nasze studia podyplomowe to szansa na zdobycie praktycznej wiedzy, która pozwoli Ci na skuteczne rozwiązywanie problemów biznesowych i podejmowanie trafnych decyzji.

Programy studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania to doskonała propozycja dla osób, które chcą zdobyć wiedzę z zakresu:

Projekty wspólne

Projekty wspólne organizowane są przez Fundację na rzecz wspierania Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Wydziałem Zarządzania UW.

W ramach naszych studiów podyplomowych zyskasz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci na osiągnięcie sukcesu w dzisiejszym wymagającym środowisku biznesowym.