W imieniu JM Rektora Uniwersytetu Warszawskiego prof. Alojzego Z. Nowaka zapraszamy na spotkanie z Przewodniczącą Parlamentu Europejskiego Panią Robertą Metsolą.

Spotkanie połączone z dyskusją odbędzie się w czwartek 15 lutego 2024 r. w godz. 14.15-15.30 na terenie Kampusu UW przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Sali Kolumnowej Wydziału Historii UW.

Chętni do udziału w spotkaniu proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres: promocja@uw.edu.pl do 11 lutego br., wpisując w tytule e-maila: SPOTKANIE METSOLA.

Osoby, które otrzymają potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, prosimy o przybycie w dniu spotkania o godz. 13.00 z dokumentem tożsamości, ze względu na konieczność przeprowadzenia kontroli bezpieczeństwa.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.