Uniwersytet Warszawski zwyciężył w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2024, Uniwersytet Jagielloński zajął 2. miejsce, a Politechnika Warszawska 3. Wydział Zarządzania UW od lat zajmuje dumne drugie miejsce w rankingu kierunków: “Zarządzanie” i “Zarządzanie Finansami i Rachunkowość”. Jesteśmy dumni. Ten sukces to nasza wspólna zasługa i kredyt zaufania, który inspiruje nas do dalszej pracy, by studiowało się Wam na ul. Szturmowej jak najlepiej.

– Najważniejszymi odbiorcami naszego Rankingu są oczywiście maturzyści – mówi Waldemar Siwiński, założyciel Fundacji „Perspektywy”, twórca polskich rankingów edukacyjnych. – Chcemy ułatwić młodym ludziom wybór kierunku studiów i uczelni. Ale Ranking Szkół Wyższych Perspektywy to także swego rodzaju „fotografia” polskich uczelni, zrobiona pod nieprzypadkowym kątem. Fotografia, która pomaga nam określić, w jakim miejscu jesteśmy, co powinniśmy poprawić, na co zwrócić szczególną uwagę w kolejnych latach. (https://2024.ranking.perspektywy.pl/article/uw-najlepsza-uczelnia-w-polsce-2024)