Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 17.09.2019 r. o godz. 12.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Wojciecha Karczewskiego pt.: "Predyspozycje do wykonywania pracy wysoko zrutynizowanej – rekomendacje dla zarządzania zasobami ludzkimi."

Praca została napisana pod kierunkiem prof. dr hab. Grażyny Wieczorkowskiej-Wierzbińskiej  oraz promotora pomocniczego dr Anny Kuźmińskiej.

Recenzenci:

• dr hab. Małgorzata Striker, prof. ucz.,  Uniwersytet Łódzki, Wydział Zarządzania [recenzja]
  • dr hab. inż. Wiktor Adamus, prof. ucz.,  Uniwersytet Jagielloński, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej [recenzja]
  • Autoreferat

Z pracą doktorską oraz recenzjami można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Zarządzania UW.

Konferencja pracowników Wydziału Zarządzania UW

23 i 24 września na Wydziale Zarządzania UW w Warszawie, przy ul. Szturmowej 1/3, odbędzie się Konferencja pracowników Wydziału. Szczegółowy program konferencji, który zostanie zrealizowany na terenie naszego kampusu, znajduje się pod poniższym linkiem - tutaj.

Dodatkowe informacje związane z organizacją dwudniowych obrad, zostały rozesłane do uczestników drogą mailową.

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 [30 września 2019 r.]

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego mają zaszczyt zaprosić wszystkich Studentów, Pracowników oraz Przyjaciół Wydziału na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 30 września 2019 r. o godz. 16.00 w Auli A WZ UW.

Wydział Zarządzania partnerem konkursu "Startuj z Mazowsza"

18 września br. odbyła się konferencja podsumowująca II edycję konkursu "Startuj z Mazowsza", organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. W tym roku Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego był jednym z partnerów konkursu promującego start-up'y.

Godziny adaptacyjne dla Studentów I roku studiów

Drodzy Studenci I roku studiów,

30 września odbędą się godziny adaptacyjne dla Studentów: studiów magisterskich - stacjonarnych, studiów licencjackich - stacjonarnych i wieczorowych. 4 października dla Studentów: studiów licencjackich - zaocznych.

Zapraszamy na roczne studia podyplomowe; oferujemy 19. interesujących specjalności

Absolwentów  wszystkich kierunków studiów licencjackich i magisterskich zachęcamy do podjęcia studiów podyplomowych. Wydział Zarządzania UW oferuje roczne studia na 19. interesujących specjalnościach, prowadzonych w trybie zaocznym. W czasie zajęć przekazywana jest wiedza akademicka oraz praktyczne umiejętności, których pozyskanie umacnia pozycję absolwentów na rynku pracy.

Oferujemy studia podyplomowe na następujących kierunkach:

Studia Wydziału Zarządzania w rankingu Eduniversal Best Masters Ranking 2019

Po raz kolejny studia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zajęły czołowe lokaty w rankingu Eduniversal Best Masters 2019, oceniającym studia magisterskie i MBA.

Rekrutacja na studia rozpoczynające się w październiku 2019 r.

uprzejmie informujemy, że trwa rekrutacja w II turze na studia: stacjonarne II stopnia, niestacjonarne I i II stopnia oraz na wszystkie kierunki studiów podyplomowych.

Zaproszenie na Payments Drift Forum 2019 [13.09.2019]

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza do udziału w 4. edycji międzynarodowej konferencji Payments Drift Forum 2019, organizowanej pod patronatem Komisji Europejskiej oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 20.09.2019 r. o godz. 14.30 w Auli Rady Wydziału Zarządzania UW (sala B205) przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Pawła Kłobukowskiego pt.: "Zasobowe uwarunkowania przedsiębiorczości w gminach".

Dziekan i Rada Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego podają do wiadomości, że 19.09.2019 r. o godz. 14.00 w sali B 205 na Wydziale Zarządzania UW, przy ul. Szturmowej 1/3 w Warszawie, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Tomasza Malesy pt.: "Konsumpcja i zachowania rynkowe młodych nabywców na rynku materiałów budowlanych w Polsce."

Posiedzenie Komitetu Standardów Rachunkowości

10 września 2019 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się posiedzenie Komitetu Standardów Rachunkowości. Komitet działa przy Ministrze Finansów