Dwudziestu studentów i studentek Wydziału Zarządzania UW otrzymało stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce, aktywność społeczną, naukowo-badawczą i artystyczną. Nagrody zostały przyznane w ramach współpracy z partnerem WZ UW – Santander Universidades.

O stypendium w wysokości 2000 zł ubiegało się prawie 250 studentów i studentek WZ UW, którzy mogli pochwalić się szczególnymi osiągnięciami w nauce i działalności pozauniwersyteckiej, zaangażowaniem społecznym oraz zaangażowaniem w inicjatywy na Uniwersytecie Warszawskim (lub w szkole średniej – w przypadku studentów pierwszych lat studiów). Pod uwagę były również brane wyniki punktowe w postępowaniu rekrutacyjnym na studiowany obecnie na wydziale kierunek. Za każde osiągnięcie na powyższych polach, komisja przyznawała od 1-5 punktów, na podstawie których zostali następnie wybrani laureaci.

Santander Universidades to program wspierający szkolnictwo wyższe, który prowadzi Santander Bank Polska. Swoją misję realizuje poprzez stypendia, granty i intensywne programy rozwojowe. Więcej informacji o programie można znaleźć pod adresem:

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym studentom i studentkom!