Zapraszamy do wysłuchania wywiadów, które zostały przeprowadzone przez stację Polsat Sport w trakcie wczorajszej konferencji na Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego: https://www.polsatsport.pl/film/grzegorz-botwina-stwierdzilismy-ze-w-polsce-tez-to-jest-potrzebne_7135970/?fbclid=IwAR3RaRVFxaXEL7jkLE7n_iI4JmcNrHYMotDiKgISjUFeut7b8ZQgmwCconM

12 grudnia na WZ UW miała miejsce Konferencja Inauguracyjna Polskiego Centrum Studiów i Badań Olimpijskich (Polski Komitet Olimpijski). Wydarzenie zainaugurował JM Rektor Uniwersytet WarszawskiAlojzy Z. Nowak. Głos zabrali również: Dziekan Wydziału Zarządzania UW prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz, dr Grzegorz Botwina, PhD., a także Marek Pałus – sekretarz Generalny PKOL.

Partnerzy wydarzenia:

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Institute for Sport Governance

Sekcja Prawa Sportowego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie

Action – Governance Sport Codification Convergence

Wydarzenie zyskało Patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki.