Drodzy Studenci,

Jeśli szukacie wyjątkowej oferty studiów, które nie tylko pozwolą Wam rozwinąć wiedzę i zmysł biznesowy, ale również będą przygodą życia i globalną podróżą (w dosłownym znaczeniu tego słowa😉) przez kulturę, rynki biznesowe i systemy edukacyjne w czterech różnych krajach i na trzech kontynentach – zapraszamy do aplikowania na nasz unikalny program
💥 International Management & Intercultural Communication –
Global MBA 💥

Dołącz do naszej najbliższej sesji informacyjnej, a dowiesz się więcej o unikalnej formule naszego globalnego programu i możliwościach w trakcie i po ukończeniu tych studiów.

Już 16 maja o 15.00 (czasu polskiego) koordynatorzy z uczelni partnerskich: Technische Hochschule Köln, University of North Florida – Coggin College of Business i WZ UW opowiedzą jak aplikować na program GlobalMBA i podpowiedzą, jak wyglądają poszczególne etapy na uczelniach partnerskich, a absolwenci poprzednich edycji podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami z udziału w programie i jego wpływie na ich karierę w biznesie.

Zarejestruj się wcześniej przez link:
lub kod QR podany na grafice.

Po rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającym informacje o dołączeniu do spotkania.

Serdecznie zapraszamy!