Na miejscu nasi studenci mieli okazję wysłuchać prelekcji prof. Piotra H. Skarżyńskiego, współzałożyciela Centrum oraz poznać innowacyjne projekty, nad którymi obecnie pracuje Centrum, a także jego unikalną strukturę łączącą profesjonalne i nowocześnie wyposażone przestrzenie z wielkim poszanowaniem strefy komfortu pacjentów.

Podobne wizyty studyjne oferują również uczelnie partnerskie naszego globalnego programu w Niemczech, Korei Płd. i USA. Dzięki poznaniu mechanizmów zarządzania i operowania w tak różnorodnych obszarach przedsiębiorczości a także w różnych państwach studenci mają okazję zdobyć praktyczną wiedzę co w znaczący sposób ułatwia im po zakończeniu programu wybrać pożądaną ścieżkę kariery w niemalże dowolnym zakątku świata. Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS w Kajetanach to unikalna placówka medyczno-badawcza działająca na światowym poziomie i oferująca pacjentom oraz branży medycznej nowoczesne rozwiązania i innowacyjne metody leczenia chorób słuchu i mowy.

Aby więcej dowiedzieć się o naszym unikalnym programie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony studiów GlobalMBA: http://www.wz.uw.edu.pl/wydzial/kierunki/globalmba/zarzadzanie/opis.