Koło Naukowe Psychologii w Biznesie zaprasza na konferencję: „Finanse Jutra: Od startupów do funduszy”! Już 25 kwietnia o godzinie 18 w Auli C Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego czekają na Państwa niezwykłe dyskusje.

Tematyka konferencji jest związana z rozwojem sektora Fintech w Polsce oraz inwestowaniem instytucjonalnym.

Nie przegap tej szansy na zgłębienie najnowszych trendów i technologii w branży finansowej.

🎤 Paneliści:

✨Pani Aneta Hryckiewicz: Profesor na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Said Business School (University of Oxford).

✨Pan Piotr Brewiński: Wiceprezes Fintech Poland.

✨Pan Mariusz Adamski: Współzałożyciel i partner zarządzający ff Venture, Inwestor.

✨Pani Aleksandra Ossowska: Wspólniczka Zarządzająca FinLegalTech

✨Pan Marek Garniewski – CEO Orlen VC

✨Pan Piotr Kędra – PFR Ventures

✨Pan Leszek Skiba – Bank Pekao

✨Pan Bartosz Pawłowski – CIO mTFI

Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o rejestrację do 23 kwietnia do godziny 23:55.

Link do formularza zapisowego: https://tiny.pl/drl1g