Jest jeszcze kilka wolnych miejsc dla osób chętnych do udziału w konferencji upowszechniającej w ramach projektu „Innowacyjny i multimedialny pakiet dydaktyczny dla programu Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo”, który korzysta z dofinansowania otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Funduszy EOG.

Celem projektu jest poprawa jakości edukacji w zakresie przedsiębiorczości i zwiększenie dostępności programu „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo” dla osób z niepełnosprawnościami.

Konferencja przeznaczona jest dla przedstawicieli rad pedagogicznych, zainteresowanych realizacją nowej odsłony programu „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo”.

Odbędzie się ona 2️⃣4️⃣ kwietnia 2024 r. w godz. 12-14 na Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Szturmowej 1/3 (Aula C) w Warszawie. Po zakończeniu konferencji zapraszamy uczestników na lunch.

Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa na adres: barbara.szymczyk@junior.org.pl