Samorząd Województwa Mazowieckiego w osobie p. Marszałka Adama Struzika wraz z Fundacją Startup Hub Poland zwrócił się do naszej uczelni z prośbą o dotarcie do Państwa z zaproszeniem do zgłaszania swoich indywidualnych kandydatur do XV edycji Konkursu Innowator Mazowsza.

Szczególnie zachęcamy do udziału osoby z tytułem doktora, które mogą wnieść wartościowy wkład w rozwój światowej innowacji oraz doktorantów z otwartym przewodem doktorskim, których praca naukowa lub badania mają szansę przysłużyć się nauce lub gospodarce swoim nieszablonowym podejściem i innowacyjnością.

Łączna pula nagród wynosi ponad 118.000,00 zł. Będą one przyznawane w dwóch głównych kategoriach: “Innowacyjny Naukowiec” oraz “Innowacyjna Firma” (po 3 nagradzane miejsca na każdą z kategorii). Samorząd informuje także, że w XV edycji Konkursu wręczana będzie też nagrodę specjalna o wysokości 5.000 zł dla naukowców z wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie nauk humanistycznych, przyrodniczych i/lub medycznych.

Nabór zgłoszeń kończy się 7 sierpnia, więc zalecamy do szybkiego przesyłania Państwa zgłoszeń. Formularze zgłoszeniowe są dostępne pod adresem: https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/innowator-mazowsza/xv-edycja.html

Bardzo proszę o dotarcie z tą szansą na dodatkowe środki finansowe i medialną promocję do Państwa koleżanek i kolegów z naszej uczelni.

Życzymy Państwu powodzenia w Konkursie i zachęcamy do aplikacji!