W miniony wtorek – 25 kwietnia – studenci naszego międzynarodowego programu GlobalMBA mieli okazję odwiedzić i poznać działania kolejnej innowacyjnej firmy operującej na polskim i światowym rynku biznesowym w dziedzinie zrównoważonego rozwoju – Schneider Electric, partnera Wydziału Zarządzania, który w ramach naszej współpracy wyposażył ostatnio nową strefę wypoczynku na 4 piętrze w budynku C.

Niniejsza wizyta była kolejnym wydarzeniem z cyklu tzw. “business visits” będących integralną częścią programu GlobalMBA, których celem jest zapoznanie studentów naszego unikalnego międzynarodowego programu z różnorodnymi firmami i instytucjami działającymi prężnie na polskim rynku biznesowym.

Podobne wizyty studyjne oferują również uczelnie partnerskie naszego globalnego programu w Niemczech, Korei Płd. i USA. Dzięki poznaniu mechanizmów zarządzania i operowania w tak różnorodnych obszarach przedsiębiorczości a także w różnych państwach studenci mają okazję zdobyć praktyczną wiedzę co w znaczący sposób ułatwia im po zakończeniu programu wybrać pożądaną ścieżkę kariery w niemalże dowolnym zakątku świata.

Aby więcej dowiedzieć się o naszym unikalnym programie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony studiów GlobalMBA: http://www.wz.uw.edu.pl/wydzial/kierunki/globalmba/zarzadzanie/opis