Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” UW zapraszają na konferencję upamiętniającą 100 lecie Pierwszego Międzynarodowego Kongresu Naukowej Organizacji w 1924 r w Pradze.

Konferencja odbędzie się 21 czerwca 2024 r. na Wydziale Zarządzania UW, Warszawa,

ul. Szturmowa 1/ 3 (aula Rady Wydziału) o godzinie 17.30.

Motyw przewodni konferencji stanowić będzie refleksja nad tym w jaki sposób współczesne zarządzanie może stać się narzędziem pozytywnej zmiany społecznej przeciwdziałającym nierównościom oraz pomagającym negocjować wzajemne interesy pracodawców i pracowników, w ten sposób wracając do pierwotnych nadziei, które wiązały się z narodzinami tej nauki i praktyki społecznej.

Szczegóły: https://www.facebook.com/share/XS8DEBX2XVnhPNSW/

Partnerem konferencji jest Executive MBA na Wydziale Zarządzania UW.

Serdecznie zapraszamy!

………………………………………………………………………………………..

The Faculty of Management at The University of Warsaw and Executive Committee of the “Solidarity” Trade Union at the University of Warsaw have the pleasure to invite you to an international conference commemorating the centenary of the First International Management Congress in Prague, 21-24th July 1924 “The Hopes of Management” The conference will be held at the Faculty of Management at the University of Warsaw, June 21st at 5:30 pm, Szturmowa 1/3 (Faculty Council hall).