Czw. | 21 Września | godz. 9:00

W ostatnich latach branża zatrudnienia zewnętrznego w Polsce rozwija się niezwykle dynamicznie. Jednakże jest ona wewnętrznie bardzo zróżnicowana. Z jednej strony praca tymczasowa jest tą formą zatrudnienia zewnętrznego, która jest w pełni uregulowana, a nawet przeregulowana przez ustawodawcę, a z drugiej strony różnorodne usługi outsourcingowe nie mają żadnej specyficznej podbudowy prawnej, kontroli jak również certyfikacji.

Branża outsourcingu i APT stoją także obecnie przed wyzwaniami związanymi z koniecznością zatrudniania cudzoziemców, utrudnionych przepływów obywateli państw trzecich w UE, a także zwiększającymi się obciążeniami fiskalnymi i ubezpieczeniowymi.

Jakie trendy, jakie szanse i jakie zagrożenia dla branży przyniesie 2024 rok?

Na to pytanie odpowiemy wraz z zaproszonymi ekspertami na naszej konferencji, do udziału w której serdecznie zapraszamy.

W związku z objęciem patronatem przez Wydział Zarządzania UW konferencji organizowanej przez kancelarię C&C Chakowski & Ciszek i Centrum Outsourcingu Procesowego, dla społeczności Wydziału Zarządzania UW mamy specjalny kod uprawniający do 15% zniżki na zakup biletów na konferencję.

Więcej szczegółów na: https://cc.info.pl/konferencja/